Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczowianki, gdzie jesteście?

W Skoczowie zapewne będzie to wyjątkowy dzień kobiet. Miejskie Centrum Kultury zaprasza na casting do sesji zdjęciowej. Profesjonalne fotografki ze Skoczowa uwiecznią na zdjęciach piękno pań pochodzących ze Skoczowa.

- Od początku do końca SKOCZOWIANKI" - ogłaszamy artystyczny projekt fotograficzny z okazji Dnia Kobiet, a wraz z nim CASTING do sesji zdjęciowej, ukazującej w oryginalny sposób piękno skoczowianek!Nie czekaj, zgłoś się: To właśnie dzięki Tobie Skoczów w marcu może stać się kobiecy, jak nigdy dotąd! - zachęca Miejskie Centrum Kultury w Skoczowie.

Casting odbędzie się 30 stycznia 2021r. o godz. 14.00 w Sali Widowiskowej „Pod Pegazem”przy ul. Targowej 26. - Projekt „Od początku do końca SKOCZOWIANKI” realizowany jest w Skoczowie przez Skoczowianki z uczestnictwem Skoczowianek z myślą o… Skoczowiankach!Stylistka i wizażystka, której makijaże drukują najlepsze w Polsce magazyny branżowe – Beata Bojda – wybierze kobiety, z którymi spotkamy się 6 lutego 2021 na sesji zdjęciowej. Do naszego projektu zaprosiliśmy również znane, profesjonalne fotografki ze Skoczowa: Kingę Herok, Gabrielę Jaworowską, Annę Kopeć oraz Natalię Pilch. Zdjęcia na dużym formacie, będące efektem sesji pokażemy w różnych miejscach centrum miasta, aranżując w ten sposób plenerową wystawę – dodaje Miejskie Centrum Kultury, które czeka na odważne, fotogeniczne i otwarte na wizualną przygodę mieszkanki gminy Skoczów w każdym wieku.

Kartę zgłoszenia i więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: