Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów: wypadek na S52, lądował LPR

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś (29.11.2019) na drodze S52 w Skoczowie. Samochod osobowy zderzył się z samochodem dostawczym. Droga aktualnie (12:40) jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około 12, zgodnie z informacjami, przekazanymi przez świadków zdarzenia, na miejscu działają służby ratunkowe. Droga jest nieprzejezdna (kierunek Bielsko-Biała, pas włączający na droge). Nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia. Więcej szczegółów wkrótce.

 

AKTUALIZACJA 12:55

S52 Pogórze - zjazd od strony Brennej w kierunku Bielska-Białej wypadek drogowy, zderzenie Skody z samochodem dostawczym,jedna osoba ranna. Będzie lądował helikopter LPR - na czas czynności lądowania droga w kierunku Bielska będzie zablokowana - poinformowali policjanci

 

AKTUALIZACJA 13:40

Droga w kierunku Bielska-Białej została odblokowania. Osoba poszkodowana została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala. Na miejscu policjanci nadal prowadzą czynnosci - przekazali cieszyńscy policjanci

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-29 19:36:47
tommy: Tak na marginesie zastanawiam się nad tym aktualnym... zwyczajem? modą? na wzywanie LPR do wszystkich poważniejszych wypadków. To znaczy całkowicie rozumiem, jeśli trzeba zabrać poszkodowanego gdzieś tam do Gdańska czy Warszawy. Jeśli jednak wypadek zdarza się około godziny 12, a droga po odlocie helikoptera jest odblokowana ok. 13:40, potem jeszcze helikopter musi lecieć, lądować, a ranny musi być transportowany z lądowiska do samego szpitala. Suma sumarum czy zazwyczaj nie byłoby dużo szybciej tradycyjnie - karetką? Gdy nie chodzi o bardzo odległy szpital? I to bez znacznych zmian ciśnienia w kabinie, co mnie - laikowi - zdaje się być zwyczajnie niebezpieczne przy wielu urazach.
2019-11-29 20:16:32
: coś jest na rzeczy, ale może piloci lepiej wyszkoleni niż kierowcy ambulansów?...
2019-11-30 10:19:51
ktoś: Karetka to się może na bok przewrócić...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: