Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów wita maluszki

Nowo narodzone dzieci w Gminie Skoczów będą mogły liczyć na miłe powitanie – wyprawkę z przydatnymi podarkami. Co się w niej znajdzie?

Jak informują skoczowskie władze, Gmina Skoczów będzie witać nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w ramach programu „Witaj Maluszku – gmina Skoczów dla nowo narodzonych mieszkańców”.  

Co znajduje się w wyprawce? 

W zestawie przygotowanym dla maluchów w Skoczowie znajdziemy przedmioty, które ucieszą i maluchy i rodziców.

-  To bezpieczne i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów przedmioty. Oprócz listu powitalnego burmistrza Skoczowa w pudełku znajdą się: drewniana grzechotka, termofor z pestkami wiśni, pieluchy – flanelowa i bambusowa oraz przytulanka – informują skoczowscy urzędnicy.

Jak otrzymać wyprawkę?

Program jest skierowany do rodziców lub opiekunów prawnych, którzy zamieszkują wraz z dzieckiem na terenie gminy Skoczów. Warunkami przyznania wyprawki jest też:

-  dziecko urodziło się począwszy od 1 stycznia 2024 r.;

-  w dniu złożenia wniosku nie minęły 3 miesiące od daty narodzin dziecka.

Żeby otrzymać wyprawkę, należy złożyć wniosek:
- Paczka powitalna przyznawana jest na podstawie wniosku. Wzór formularza można pobrać na stronie www.skoczow.pl, a następnie należy go wypełnić i złożyć w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Skoczowie (Rynek 1, pok. nr 2) lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: um@um.skoczow.pl (w terminie do 3 miesięcy od narodzin dziecka).

Rodzaj przekazania paczki powitalnej należy zaznaczyć we wniosku. Odbiór odbywa się w Urzędzie Miejskim w Skoczowie, Rynek 18, 43-430 Skoczów (Wydział Promocji – Art Adres). Paczka powitalna może również zostać dostarczona pod wskazany adres zamieszkania, podany we wniosku, w zależności od zaznaczonej opcji.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: