Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów szuka Komendanta

Dotychczasowy Komendant Artur Tyrna złożył rezygnację ze stanowiska. Od września stanowisko obejmie ktoś inny. Kto? Burmistrz ogłosił nabór.

- Komendant Tyrna złożył rezygnację z pełnienia funkcji komendanta z przyczyn osobistych. Nadal będzie pracował w Straży Miejskiej w Skoczowie – poinformowała nas Barbara Zubrzycka z Biura Promocji, Informacji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Skoczowie.

Chętni na miejsce komendanta muszą mieć ukończone 25 lat, posiadać wykształcenie wyższe, odznaczać się nieposzlakowaną opinią, być sprawni fizycznie i psychicznie, dyspozycyjni, znać się na regulacjach prawnych z zakresu ustawy o strażach gminnych, policji, samorządzie gminnym itd. Więcej w ogłoszeniu o naborze.

Wszystkie niezbędne dokumenty trzeba złożyć do 17 sierpnia w Urzędzie Miasta Skoczów.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-07-29 08:23:45
Jan Śliwka: Może rezygnacja ze stanowiska Komendanta byłaby dobrym początkiem do rozpoczęcia likwidacji tej organizacji?<br />Zróbmy małe głosowanie, kto za a kto przeciw.
2015-07-29 09:21:37
szkrabi: Jestem za zlikwidowaniem straży miejskiej, nie robią nic poza obsługą fotoradaru. Jak coś poważniejszego się dzieje to i tak policja jest wzywana. A patroli straży miejskiej w ogóle na mieście nie widać siedzą gdzieś schowani, bo albo się boją albo się im nic nie chce. Po co nam taka straż miejska.... zróbmy referendum w mieście
2015-07-29 10:13:09
Herr Flick: Bohaterscy Strażacy Miejscy pełnią swoją codzienną służbę dzielnie wypisując mandaty młodym pięknym dwudziestoletnim raczącym się złocistym trunkiem na wspaniałych bulwarach wokół stawów morcinkowych. Dzięki ich ofiarnej służbie gąbczaste nosy z fioletowym połyskiem uroczo proszą o jałmużnę pod Biedronką a nie na rzeczonych bulwarach. Chwała bohaterom!!
2015-07-29 10:51:06
e-bankowiec: I po co ta maskarada jak z góry wiadomo kto nim zostanie a cały szoł to tylko proforma.<br />W Ustroniu też niedawno szukano strażnika a wszyscy wiedzieli że stanowisko zostało już dawno obsadzone (wujkowie i ciotki z UM pomogli)
2015-07-29 14:38:03
Herr Flick: Kto zostanie przywódcą tego marasu?
2015-07-29 21:18:22
harnas: Straż miejska to jedna wielka żenada!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: