Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów: płonęły ubrania PCK

W niedzielny wieczór (04.08.2019) na ulicy Morcinka w Skoczowie zapłonął kontener na używaną odzież. Na miejscu szybko pojawiły się zastępy straży pożarnej i ogień został opanowany. Po godzinie jednak wpłynęło zgłoszenie tej samej treści, w tym przypadku alarm jednak nie został potwierdzony, przez przybyłych na miejsce ratowników.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (04.08.2019) na ulicy Morcinka w Skoczowie – wezwanie wpłynęło o godzinie 21:26. Na miejscu ustalono, że pali się kontener na odzież używaną. Podano jeden prąd wody, a następnie otwarto pojemnik i zgromadzone tam ubrania przelano wodą. Działania doprowadziły do ugaszenia ognia – relacjonuje st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Jak się okazuje, na tym jednak interwencje strażaków na ulicy Morcinka w Skoczowie się nie skończyły. Około godziny po pierwszym zgłoszeniu, do strażaków dotarło kolejne, praktycznie o tej samej treści. Na szczęście tym razem ognia nie było, co potwierdziło zbadanie pojemnika kamerą termowizyjną.

Nieoficjalnie mówi się o możliwości podpalenia, jednak strażacy nie potwierdzają tych doniesień. 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-07 07:13:30
krzysztof.mm: no nie wiem, może lepiej że się spaliła niżby miała znowu służyć złodziejom z PiS.... ✍https://www.wprost.pl/kraj/10192795/afera-pck-oprocz-ubran-zginelo-46-ton-zywnosci-wg-gw-rozdawano-ja-w-kampanii-posla-pis.html✍
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: