Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów: Pieniądze w śmieciach

Chciałbyś mieć więcej pieniędzy? Spójrz na to, co wyrzucasz. Bogatszy wyjdziesz ze skupu Złomakmetal w Skoczowie, który w przeciwieństwie do niektórych miejsc tego typu, płaci za każdy kilogram starych gazet, książek, zeszytów czy kartonów - i to niemało. Do skoczowskiego skupu opłaca się przywieźć także złom, metale kolorowe, puszki i inne materiały, a firmy, które nawiążą współpracę, spodziewać się mogą większego stanu konta bez wysiłku, bo pracownicy skupu sami mogą odebrać towar.

O tym, jak makulatura zmieniła się w papier wartościowy

Makulaturę zwykliśmy wyrzucać do worka przeznaczonego do segregowanych odpadów, za które płacimy, ale na przeczytanych gazetach i starych książkach możemy sporo zarobić. Zniszczone lub zbędne wyroby papiernicze, kartony, zeszyty, gazety, książki, czasopisma, ścinki – za taki surowiec wtórny chętnie zapłaci Złomakmetal.  

- Do współpracy z naszym skupem zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych a także  firmy produkcyjne oraz przedsiębiorstwa - między innymi drukarnie, hurtownie, szkoły, biura oraz wszystkie firmy, które gromadzą wybrane rodzaje odpadów w dużej ilości – mówi Aldona Lachowska właścicielka Złomakmetal.  

Złomakmetal oferuje bardzo konkurencyjne ceny, a przy większych ilościach towaru umożliwia negocjowanie. Skup waży wyłącznie na wagach elektronicznych, dzięki czemu żadna pomyłka nie może się zdarzyć. Firma płaci gotówką, ale klientom biznesowym oferuje także płatności przelewowe.  

Skup pomaga rozładować towar, co ważne jest zwłaszcza przy dużych ilościach makulatury. W realizacji tego zadania pracownicy wspierają się wózkiem widłowym, a to kolejna cecha wyróżniająca Złomakmetal na tle konkurencji ze Skoczowa i okolic. 

Przedsiębiorcy zarabiają

Dla firm z regionu umowa ze Złomakmetal to czysty zysk. Przez klientów biznesowych, którzy już przekonali się o tym, że warto współpracować ze skoczowskim skupem, firma oceniana jest jako rzetelny i solidny partner. Skoczowski skup posiada aktualne decyzje na zbieranie i transport odpadów oraz wystawia wszystkie potrzebne dokumenty.

Wystarczy ustalić ze skupem datę odbioru, by mieć zapewniony odbiór towaru, a w ręce lub na koncie bankowym - uczciwą zapłatę. Złomakmetal sam organizuje transport, który przy większych ilościach materiałów jest całkowicie gratis.  Pracownicy skupu dojeżdżają na wskazane w zleceniu miejsce bardzo szybko, a odbiór towaru można zorganizować nawet z dnia na dzień. Złomakmetal podstawia także kontenery pod siedziby firm, które sobie tego życzą. 

Skupowane, po dobrej cenie, są także akumulatory i to w dowolnych  ilościach. Możliwość nawiązania współpracy powinny rozważyć zwłaszcza firmy, które posiadają hurtowe ilości zużytych akumulatorów. 

Czas posprzątać wokół domu i dobrze na tym zarobić

Prawie w każdym gospodarstwie domowym znajdą się stare blachy, garnki, kątowniki, narzędzia, rury czy odpady po remoncie, a także złom stalowy, żeliwny, silniki elektryczne, kable. Warto już teraz oddać je do Złomakmetalu, a jeśli takich i innych towarów mamy dużo – wystarczy jeden telefon, by pracownicy skoczowskiego skupu sami przyjechali po odbiór. Dbanie o porządek i środowisko się opłaca!  

Często od oddania starej pralki, zmywarki czy lodówki powstrzymuje nas konieczność rozbiórki, czy demontażu urządzenia – do Złomakmetal sprzęt AGD należy przywozić w całości. 

Zaufani ludzie, do których warto wracać

Złomakmetal ze Skoczowa to firma obecna na Śląsku Cieszyńskim od 2004 roku, która  skupuje towar w dużych i małych ilościach, zarówno mało, jak i wielkogabarytowy. Mile widziane są takie materiały jak: złom, metale kolorowe (miedź, mosiądz, stal nierdzewna, aluminium, ołów i inne), makulatura, folie, elektronika (AGD, RTV, szeroko pojęta elektronika użytkowa), kable różnego typu (w otulinie i bez), złom poprodukcyjny oraz akumulatory.  

Niechlujnie ubrany, starszy pan pchający wózek pełen ciężkich, starych przedmiotów – niektórzy w ten sposób wyobrażają sobie typowego bywalca skupu złomu. Ci, którzy podzielają tę wizję, są w błędzie – coraz częściej skupy złomu odwiedzają ludzie, którzy po prostu szanują każdą złotówkę. 

- Nasz skup odwiedza wielu stałych klientów a także klientek. Podwiezienie worka z puszkami czy gazetami to proste zadanie nawet dla Pań w drodze do pracy, kiedy to żakiet i eleganckie buty na obcasie są już założone. Nasi pracownicy z pewnością pomogą rozładować towar – zachęca do odwiedzin skupu pani Aldona Lachowska.  

Złomakmetal obsługuje zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych z całego Śląska Cieszyńskiego, więc jeśli masz coś, czego chciałbyś się pozbyć, chwyć za słuchawkę i zadzwoń pod numer: +48 604-682-953 lub przyjedź na ul. Powstańców Śląskich 1 w Skoczowie (dojazd od ul. Harcerskiej). Sprawdź dokładną lokalizację na poniższej mapie:

 

artykuł sponsorowany 

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: