Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów: estakada w końcu do remontu!

Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zlecił remont skoczowskiej estakady. W przyszłym tygodniu plac budowy zostanie przekazany przedsiębiorstwu z Będzina, a prace rozpoczną się wkrótce po tym.

Jak informuje wykonawca, inwestycja zakłada kompleksową modernizację całej budowli, wraz wymianą kilku uszkodzonych przęseł.

Warto przypomnieć, że oba pasy ruchu na estakadzie zostały zawężone w maju 2018 roku. Już wtedy katowicka dyrekcja zwracała uwagę na potrzebę przeprowadzenia remontu obiektu. Pisaliśmy: Estakada się sypie!

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-12 14:11:51
czesiohill: Czyli z bezkolizyjnego skrzyżowania nici. A miało być tak pięknie
2021-03-12 17:28:31
jasper: Remontuja juz prawie 35 lat !
2021-03-12 22:55:31
Grzegorz P.: W sumie to kilka dobrych lat służył ten wiadukt, estakada. Ale odkąd pamiętam to był w remoncie. Może tam ktoś coś spierdo...ł?:))
2021-03-13 05:45:16
krzysztof mm: droga, wiadukt - państwowe, więc można w nieskończoność topić w nich pieniądze - problem w tym, że PiS koniecznie chce całą Polskę upaństwowić, a jak tej bandzie oszustów i złodziei to wychodzi widać było od pierwszych dni ich rządzenia w stadninach koni arabskich, potem było już tylko gorzej
2021-03-13 13:35:37
czesiohill: Grzegorz P: tych "kilka lat" pomnóż razy kilka. Chyba już koło 40 albo lepiej (od początku budowy) Nic nie jest wieczne - nawet wiadukty na Gierkówce, a właściwie jej przedłużeniu w Beskidy. A budowało się wtedy "oszczędnie" ze względu na braki materiałów deficytowych, jakim był w tamtych czasach np. cement. A i dookoła powstawała prywatna infrastruktura w oparciu o te materiały. Pamiętam jeszcze "fajfy" i występy zespołów w podwiaduktowym domu kultury.
2021-03-13 13:51:52
M53: No dobra, zaczynają w przyszłym tygodniu, a tu ani słowa o organizacji ruchu. Pewnie znowu będzie mega prowizorka i nerwy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: