Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów: darmowe filmy dla seniorów i rodzin

Każda osoba na pewno znajdzie w swoim zagonionym życiu czas, aby odwiedzić kino i obejrzeć jakiś ciekawy film. Dlatego kina w całej Polsce wykorzystują do tego celu promocje lub inne atrakcje. Nie inaczej jest w skoczowskim „Teatrze Elektrycznym”.

Od lutego 2020 roku MCK "Integrator" startuje w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie z niezwykłą propozycją skierowaną dla posiadaczy „Karty Dużej Rodziny” i „Skoczowskiej Karty Seniora”.

Skoczowski „Teatr Elektryczny” Przygotował dla takich osób darmowe wejściówki na seanse filmowe wyświetlane w ramach dwóch nowych cyklów: FILMOWY RELAKS SENIORA oraz Z RODZINĄ W KINIE... ramach promocji dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Skoczowskiej Karty Seniora.

W repertuarze kina każdego miesiąca znajdą się dwa seanse, w których za darmo będą mogli wziąć udział posiadacze wyżej wymienionych Kart.  Tak więc od lutego zapraszamy do kina w Skoczowie na pokazy w ramach specjalnie dedykowanych dla rodzin i seniorów cyklów FILMOWY RELAKS SENIORA (darmowe seanse za okazaniem Skoczowskiej Karty Seniora), Z RODZINĄ W KINIE (darmowe seanse za okazaniem Karty Dużej Rodziny/Skoczowskiej Karty Seniora).

Są wśród nas osoby posiadające „Skoczowską kartę seniora” oraz „Kartę dużej rodziny” i mogą śmiało obserwować repertuar skoczowskiego kina i korzystać z jego propozycji.  Już 17 lutego o godz. 18:30 posiadacze tych kart  mogą skorzystać z zaproszenia i zobaczyć bezpłątnie romantyczną komedię Woody Allena „O PÓŁNOCY W PARYŻU”.

Inicjatywa przygotowana przez skoczowskie MCK skierowana dla dużych rodzin oraz seniorów wydaje się za ciekawa i warto z niej skorzystać.

AK

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: