Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sklepowi złodzieje

W weekend cieszyńscy policjanci odnotowali dwie kradzieże w marketach w centrum Cieszyna. Złodzieje przyłapani przez ochronę sklepów trafili w ręce mundurowych. Skradziony towar został odzyskany.

W piątek (18.11.2016)  w centrum Cieszyna  w markecie budowlanym doszło do pierwszej z kradzieży.  - Dwaj mężczyźni zapakowali do torby cztery lampy i usiłowali wyjść ze sklepu nie płacąc w kasie za towar. Złodzieje zostali ujęci przez ochronę. Dwaj mieszkańcy Czech w wieku 38 i 49 lat zostali przekazani policjantom. Skradzione przedmioty o wartości 1800 zł trafiły z powrotem na sklepowe półki.  – informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. 

Z kolei w niedzielę (20.11.2016)  złodziej załadował wózek sklepowy po brzegi rożnego rodzaju artykułami spożywczymi i przemysłowymi, o łącznej wartości blisko 600 złotych. Następnie wyjechał ze sklepu omijając kasy.  Sprawca również został przyłapany przez ochronę. 27-latek bez stałego miejsca zamieszkania został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: