Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skate park w Ustroniu otwarty

Na Jaszowcu burmistrz Przemysław Korcz dokonał otwarcia "Skate Parku pod Palenicą". Inwestycja kosztowała ponad 410 tys. zł.

- Kolejna inwestycja w infrastrukturę rozrywkowo-turystyczną ma za zadanie podnosić walory określonej dzielnicy Ustronia dla odwiedzających nas turystów, ale i dla naszych mieszkańców. Do skate parku będziemy starali się dokupować kolejne elementy zwiększające jego atrakcyjność. Naturalnym uzupełnieniem tego typu formy rozrywki będzie pumptrack, o którym myślimy, ale jeszcze nie chcę zdradzać szczegółów, co dalej w tej kwestii - mówi burmistrz Ustronia.

KR/UM Ustroń

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-31 14:12:22
Ondraszek: A kiedy tor dla nartorolek ????
2020-07-31 14:15:15
JanKrzysztofArdanowski: Szkoda, że burmistrz otwiera tę inwestycję w sumie na bezludziu. Dlaczego nie na jakimś osiedlu? Przy szkole? Tam, gdzie są dzieciaki, młodzież. Jakieś większe ich skupisko. Przecież to absurd! Czemu nie słucha głosów mieszkańców? Na Jaszowcu potrzebne są inwestycje, to jasne. Ale nie takie!!!
2020-07-31 17:20:57
TamaldoBanjo: - Co z przejściem dla pieszych na Manhatanie? - Co z bezpieczeństwem na obwodnicy? - Co z nielegalnym parkowaniem i blokowaniem ulicy Nadrzecznej? - Co z basenem? - Co z komunikacją miejską, z autobusami? - Co z likwidacją przedszkoli? - Co z oczyszczalnią ścieków, sam pan mówił, ze jest w katastrofalnym stanie? - Co z zaszczuciem radnego Janusa? - Co z aferą radnej (pana koleżanki) i barem Utropek? - Co z obrażaniem dziennikarzy przez przewodniczącego rady Janika (pana kolegi)? - Co ze spaloną sceną, śledztwem, czyje to było zaniedbanie? - Co z zanieczyszczoną rzeką Wisłą? - Co z absurdalnie wysokimi rachunkami za śmieci? - Co z biuletynem partyjnym pod nazwą Gazeta Ustrońska? Aby być dobrym politykiem trzeba być odważnym w podejmowaniu trudnych tematów. U pana - niestety - tej odwagi nie widzę...
2020-08-01 11:08:27
czesiohill: Czytaj Gazetę Ustrońską, to się dowiesz. A jakiej to partii biuletyn??? Ja jestem bezpartyjny i to moja Gazeta. Startowałeś na radnego? Nie? To w następnych wyborach wystartuj. Będziesz miał władzę. Startowałeś i przegrałeś? Widoczne mieszkańcy ocenili, że się nie nadajesz i nie masz ich zaufania. Proste. Wszystko przed Tobą.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: