Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Siły Mordoru w Kaczycach, czyli spotkanie planszówkowe

W sobotę (23.02.2019) skupienie sił Mordoru można było zaobserwować w Kaczycach. Nie chodzi jednak o inwazję sił zła z uniwersum stwierdzonego przez Tolkiena, ale o spotkanie planszówkowe, które odbyło się w Domu Ludowym w Kaczycach.

- Kuźnia Mordoru działająca przy Filii Bibliotecznej w Kaczycach współpracująca ze Stowarzyszeniem Gier Planszowych Trzech Braci zorganizowała POPOŁUDNIE Z GRAMI BEZ PRĄDU. Czekaliśmy na gości od godziny 16:00. Przybyli zarówno mali jak i duzi - całe rodziny, grupy przyjaciół i pojedyncze osoby by wspólnie spędzić czas przy grach planszowych – wyjaśnia Paweł Siemek, współorganizator wydarzenia.

Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji. Przede wszystkim zgromadzono pokaźną kolekcję gier planszowych, które można było obejrzeć i oczywiście zagrać ze znajomymi. Wydarzenia było odpowiednie zarówno dla grup znajomych, jak i dla osób które zdecydowały się na samotne odwiedziny – przy stolikach każdy znalazł miejsce dla siebie. 

Oprócz dużej kolekcji gier, udostępnionej przez organizatorów istniała również możliwość przyniesienia własnej planszówki - W naszym odczuciu udało się stworzyć iście rodzinną atmosferę. Przeprowadziliśmy również turniej z nagrodami – tłumaczy Paweł Siemek.  - W niedalekiej przyszłości planujemy zorganizować podobne wydarzenie, na które z góry wszystkich serdecznie zapraszamy! Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom, a także Gminnej Bibliotece Publicznej w Zebrzydowicach oraz filii w Kaczycach za pomoc w organizacji całego wydarzenia – zachęcają organizatorzy.

 

JŚ/ mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: