Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sierpniowe kino plenerowe w Skoczowie

Powiat cieszyński niedawno wrócił do strefy „zielonej”. Dzięki temu można było znieść dodatkowe ograniczenia z instytucji, czy firm organizujących wydarzenia. Mamy „zieloną strefę” i nie mamy dodatkowych obostrzeń dotyczących prezentacji filmów. Skoczoński „Teatr Elektryczny” wraz z Miejskim Centrum Kultury „Integrator” na ostatni weekend wakacji przygotował „Sierpniowe kino plenerowe” na Górnym Borze.

Wydarzenie odbędzie się w ostatni piątek (28.08) miesiąca. Tym razem od godziny 19:00 ruszają wydarzenia ormiańsko-gruzińskiej wyspy niespodzianek, a godzinę później wystartują projekcje bajek ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, natomiast o 21.00 zapraszamy rodziców na komediodramat „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął".

Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata - dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alfreda Einsteina.

Udział w kinie plenerowym i wszystkich jego atrakcjach przygotowanych przez MCK jest bezpłatny! Jednocześnie przypominamy o obowiązku zachowania szczególnych środków ostrożności, w tym m.in. zasłaniania ust i nosa.

AK

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-27 20:50:56
piotr186: Jaki jest sens robienia tego kina plenerowego w piątki? Dlaczego nie w sobotę? Więcej ludzi mogłoby przyjść. Piątek to nieporozumienie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: