Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Siedem zakażeń w regionie

Jedna osoba zmarła z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2, a siedem kolejnych się nim zaraziło w powiecie cieszyńskim - podaje Ministerstwo Zdrowia.

W całej Polsce koronawirusa wykryto u tysiąca osób, z czego największą grupę stanowią mieszkańcy województw mazowieckiego (138) i śląskiego (121). Zmarło 151 osób zarażonych.Warto też dodać, że w śląskich szpitalach dostępnych jesr 3096 łóżek dla pacjentów chorych na COVID-19, z czego 2152 są wolne - podaje Urząd Wojewódzki w Katowicach.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-25 17:49:45
koszor: Cyrk, cyrk, cyrk! Loteria i nagrody dla zaszczepionych. Rządzący tym światem maja ludzi za stado baranów. I rzeczywiście są tacy którzy się zaszczepią za 500 zł, inni za elektryczną hulajnogę, a jeszcze inni za kebsa lub dwa browary. Kto miał jeszcze wątpliwości co do tej sytuacji, widzi wyraźnie, że to jest łapanie ryby na haczyk.
2021-05-25 17:56:31
koszor: Patryku, kankee i kilku innych, którzy tu życzyli śmierci niezaszczepionym. Za moje podatki państwo rzuca wam kiełbasę, tym razem nie wyborczą, lecz kowidową, nagrody, loterie i inne głupoty. Nie zależy mi na tych śmieciach, którymi was rząd mami. Ale wara od mojej wolności i braku zgody na wstrzykiwanie trucizny do mojego organizmu. Kto wejdzie do mojego domu i spróbuje siłą zaszczepić moją rodzinę, niech liczy się z tym, że żywy nie wyjdzie.
2021-05-25 18:40:40
św. Patryk.: koszor mam złe wieści dla ciebie, truciznę religiozy ci wstrzyknięto już w dzieciństwie do mózgu i raczej nie masz szans na uzdrowienie - pozostaje ci się żarliwie modlić, ale z tego co tu piszesz widać że póki co potrafisz jedynie smętne pierdoły popychać, wiec mam wątpliwości czy PB zechce cię wysłuchać
2021-05-25 18:43:32
Kankee: Koszor, ty najbardziej zakłamany pseudochrześcijaninie na Śląsku cieszyńskim, mnie rząd nigdy niczym nie zmamił a za moje podatki to ty bierzesz 500 plus .Od ciebie to już raczej każdy trzyma się z daleka i wyobraź sobie że nie jesteś pępkiem świata żeby na siłę ktoś miał ci wejść do domu, rozumiem natomiast że grozisz śmiercią? Bardzo chrześcijańska postawa. Ciekawe czy twoja żona i dzieci też mają takie samo zdanie w sprawie szczepionek, ale raczej nie mają wyboru wobec twej despotycznej pięści.
2021-05-25 18:52:50
koszor: Tak, dla obrony swojej rodziny jestem gotów poświecić wszystko, to mój obowiązek. Natomiast obecna sytuacja bardzo przypomina los Żydów w Niemczech w latach 30-tych i nie bardzo mi się uśmiecha wskakiwać do pociągu towarowego. Kto dał się ogłupić kowidowej propagandzie i nadal jest ślepy na fakty, niech się szczepi co dwa dni. Moja jedna dawka dla Patryka, druga dla kankee.
2021-05-25 19:00:27
koszor: Wolność nie ma ceny i nie podlega wymianie na pieniądze czy jakiekolwiek korzyści majątkowe. Zdrowia też nie zamienię za hulajnogę od Niedzielskiego. Natomiast duszy nie sprzedam ani za zdrowie, ani za wolność, ani za pieniądze.
2021-05-25 20:56:48
Kankee: Twojej drugiej dawki nie potrzebuje bo już dawno ją przyjąłem, świadomie i bez żadnego przymuszania i żyję i nie choruję więc wyjaśnij mi teraz do której twojej teorii spiskowej pasuję.chyba nie zauważyłeś że sam jesteś niewolnikiem tej epidemii , gdzie co nie napiszą na ten temat ty jesteś pierwszy do komentowania,wszędzie szukasz potwierdzenia swych teorii spiskowych- to naprawdę wymaga sporo czasu. Nie musisz pracować? Nie masz dzieci którymi trzeba się zająć?ale w końcu jesteś specjalistą od wolności.
2021-05-26 05:54:38
wojtoj: A pisałem żeby zamknąć powiat jak było jedno zakażenie. Nie posłuchano mnie i już jest siedem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: