Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sesja w Strumieniu (na żywo)

Dziś (tj. 27 czerwca 2023 r.) o godz. 18:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Strumieniu (I piętro, pok. nr 7) - odbędzie się LVIII sesja Rady Miejskiej w Strumieniu.

Na sesji podejmowane będą m.in. zagadnienia dotyczące: Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej na lata 2023-2027 w Gminie Strumień, Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia trybu i sposobu powoływania oraz odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw Przeciwdziałania Przemocy Domowe, zmiany budżetu, zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej.

Najważniejszymi punktami sesji będą niewątpliwie uchwały o wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Miasta Strumienia, Anny Grygierek: Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wotum zaufania dla Burmistrza Strumienia, Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu Gminy za 2022 rok, Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Strumienia z tytułu wykonania budżetu Gminy za 2022 rok. 

Pełny porządek obrad dostępny jest TUTAJ 

 

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Strumieniu będzie prowadzona transmisja „na żywo” obrad sesji Rady Miejskiej w Strumieniu.

Link do transmisji „na żywo”:  strumien.esesja.pl

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: