Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Seniorzy pomaszerują

Wiek nie jest przeszkodą w realizowaniu swoich marzeń, w byciu aktywnym i sprawnym. Udowadniają to seniorzy na co dzień, uczestnicząc w Uniwersytetach III wieku, w warsztatach, zajęciach sportowych. Już niedługo seniorzy wyruszą w wędrówkę po Cieszynie - w ramach III Edycji Marszu Seniora CIESZYN 2014, który odbędzie się w sobotę, 4 października.

Organizatorem marszu, podobnie jak dwa lata temu i przed rokiem, jest Aleksandra Trybuś–Cieślar, Poseł na Sejm RP wraz z Towarzystwem Sportowym „PIAST CIESZYN” i we współpracy z Biurem Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego W Cieszynie oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Cieszynie.

III Edycja Marszu Seniora CIESZYN 2014 odbędzie się 4 października 2014 r. w Cieszynie. Początek o godz. 9:00 na terenie Campingu OLZA

- Projekt jest plenerową imprezą opartą w głównej mierze na promowaniu idei, że ludzie po 50 roku życia mogą aktywnie i z pasją spędzać czas, wierząc, że wiek nigdy nie powinien być przeszkodą do realizowania swoich pasji oraz spełniania marzeń. Jak co roku, program imprezy przewiduje m.in. pokaz techniki Nordic Walking prowadzony przez profesjonalnego trenera wraz z rozgrzewką. Przygotowaliśmy również dla Uczestników losowanie nagród oraz drobny poczęstunek w postaci wojskowej grochówki oraz cieszyńskich kanapek. Będzie także możliwość skorzystania z bezpłatnego pomiaru ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi - zapowiadają organizatorzy.

Partnerami wydarzenia jest Laboratorium Analityczne „med-lab Suchanek”, Ustronianka i PSS „Społem”.

OX.PL objął wydarzenie patronatem medialnym.


Pisaliśmy:
Aktywnie i z pasją, czyli Marsz Seniora
Znów wędrowali po Cieszynie
II Ogólnopolski Marsz Seniora (fotoreportaż)

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: