Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Selfie z marką Śląsk Cieszyński – konkurs zakończony

15 gmin, 30 miejsc i 30 zdjęć –znaleźli się śmiałkowie, którzy podjęli to wyzwanie. Za wszystkie fantastyczne zdjęcia, kreatywne odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie oraz gadżety w tle dziękujemy.

Przez blisko dwa miesiące zwiedzaliście Śląsk Cieszyński i fotografowaliście siebie oraz gadżety związane z regionem. Wy działaliście w terenie, a my (organizatorzy) z niecierpliwością czekaliśmy na Wasze zdjęcia. Było na co czekać.

Konkurs „Selfie z marką Śląsk Cieszyński” zakończył się 31 sierpnia (wtorek). Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Byliście bardzo aktywni, o czym świadczą wszystkie rozdane „tygodniówki”, czyli nagrody-upominki za przesłane zdjęcia w danym tygodniu.

Otrzymaliśmy również wiele odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie – Za co kochasz Śląsk Cieszyński? Poniżej jedna z odpowiedzi, która nam się bardzo spodobała [autora na razie nie zdradzamy]:

Za Dębowieckie góry i lasy, za całoroczne wczasy,
Za Istebniańskie owce, za Trójstyk łączący kultury obce,
Za Cieszyn, za Skoczów, za Hażlach i Jasienicę,
Za wszystkie ciekawe miejsca, jak Zebrzydowice,
Zaporę, ławeczkę, Utopca przy Zamku,
Pałac, Kościoły, Krzyż i Tężnie z solanką,
Za pomniki, fontanny, co widziały wiele,
Odwiedzę je wszystkie OX-owi Przyjaciele :)

Wszystko, co dobre, jednak szybko się kończy. Teraz czas na podsumowanie i podliczenie zdobytych przez Was punktów. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygrywa nagrodę główną - hulajnogę elektryczną. Maksymalna ilość punktów do zdobycia w klasyfikacji generalnej to 100 punktów. Wyniki ogłosimy wkrótce.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza”, Powiat Cieszyński, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu oraz portal OX.PL. Honorowy patronat objął Starosta Cieszyński Mieczysław Szczurek oraz Wójt Gminy Dębowiec Tomasz Branny.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: