Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ścigali się w Goleszowie

Do Goleszowa, w minioną sobotę, zawitali kolarze z całego kraju, aby wziąć udział w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport. Jak poradzili sobie organizatorzy zawodów? A także, którzy kolarze sięgali po najcenniejsze krążki?

- Cieszę się, że udało nam się również zaskoczyć zawodników jakością trasy. Osobiście jestem bardzo zadowolony komentarzami kolarzy, którzy podkreślali, że trasa była naprawdę ciekawa a warunki wymagające - zaznaczył dyrektor zawodów Wiesław Legierski i główny organizator. Trzeba zaznaczyć, że zmagania udało się zrealizować m.in. dzięki współpracy gmin (Goleszowa, Dębowca oraz Skoczowa) oraz pomocy strażaków z Ochotniczych Straż Pożarowych, którzy zabezpieczali trasę.

Wśród osób, które nagradzały najlepszych kolarzy nie zabrakło władz. Na mecie pojawiła się Sylwia Cieślar - wójt Gminy Goleszów - oraz Tomasz Branny, który obecnie pełni funkcję wójta Gminy Dębowiec. Kolarze otrzymywali nagrody także z rąk olimpijczyka z Aten z 2004 roku, Sławomira Kohuta.

­- To było wyjątkowo udane wydarzenie. Dziękuję organizatorom wyścigu za zaufanie jakim obdarzyli nas, wybierając naszą gminę jako jednego z gospodarza zawodów, gratulując jednocześnie profesjonalnej organizacji całego wyścigu. Gratuluję także wszystkim uczestnikom wyścigu. Dziękuję także mieszkańcom Goleszowa za cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami w ruchu występującymi w trakcie zawodów, a także wszystkim pracownikom urzędu gminy, którzy zaangażowani byli w organizację Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport! - mówiła Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar zamykając zawody.

Wyniki z Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport znajdą Państwo TUTAJ

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: