Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sąsiedzkie ujęcie złodzieja

Złodziej ukradł dwa radia samochodowe, nawigację i skrzynkę narzędziową. Rabusia zatrzymali wspólnymi siłami właściciel auta i jego sąsiad.

W nocy z czwartku na piątek dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony o włamaniu do samochodu na ulicy Chopina.  - Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że około 23.00 mieszkaniec Cieszyna zauważył nieznanego mężczyznę siedzącego w zaparkowanym audi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby samochód nie należał do jego sąsiada. Zgłaszający szybko skontaktował się z właścicielem pojazdu i razem wyszli na ulicę sprawdzić co się dzieje. Mężczyźni dokonali ujęcia rabusia i przekazali go w ręce mundurowych. Dzięki ich szybkiej reakcji odzyskano też zrabowane mienie: dwa radia samochodowe, nawigację i skrzynkę narzędziową o łącznej wartości blisko 700 zł. – relacjonuje st. asp. Rafał Domagała

Włamywaczem okazał się  dobrze znany stróżom prawa 18-letni cieszynianin, który w przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzuty włamania i kradzieży cudzego mienia Teraz o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator i sąd.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-04-12 21:28:35
patryk.12: I dobrze mu Tak !!!!!!!!!!!!!!!
2016-04-13 09:55:40
Przepierón: Nie wiem czy wezwanie policji było dobrym rozwiązaniem, przecież nic mu nie zrobią. Ja raz złapałem złodzieja na mojej posesji , strzaskałem go i wykopałem z posesji i już go więcej nie zobaczyłem.
2016-04-13 11:21:29
Charles: Tak jest! Stłuc pałami i się skończy złodziejstwo. A najlepiej jakby za takie wykroczenie ucinali rękę.
2016-04-13 12:15:52
Przepierón: Charles, dobrze piszesz. Ja proponuje stworzyć z ruskimi unię gospodarczą i eksportować na ciężkie roboty do łagrów przestępców. Przestępczość w ciągu pierwszego roku spadnie o połowe.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: