Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sala za prawie 3 miliony

Od marca trwają prace związane z budową sali gimnastycznej w Zaborzu. Umowa z firmą budowlaną opiewa na kwotę 2 826 554,17 zł.

Jak informuje Urząd Gminy w Chybiu, zakończono już roboty związane z mikropalowaniem, wykonaniem fundamentów, wymianą poszycia dachu na części istniejącego budynku oraz roboty wewnątrz budynku m.in. wymurowane zostały ściany (w/w szatnie, wc), ułożono instalację wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania oraz wykonano izolację poziomą, wylewki i gładzie, studnię chłonną, montaż urządzeń, układanie płytek. We wrześniu zaplanowano zamknięcia budowli poprzez montaż konstrukcji dachu i pokrycia dachowego.

W nowo powstałym budynku oprócz sali gimnastycznej o powierzchni 372 m2 powstaną szatnie dla dziewcząt, dla chłopców oraz dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenia sanitarne, czyli wc wraz z natryskami, pokój nauczyciela wf-u z częścią sanitarną przystosowaną dla osób niepełnosprawnych oraz magazyn sprzętu sportowego. Wszystko połączone będzie przejściem z częścią istniejącą szkoły. Sala gimnastyczna przystosowana będzie m.in. do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i mini piłkę nożną.

Z nowej pełnowymiarowej Sali gimnastycznej dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zaborzu będą się cieszyły od września 2019 roku.

(red./mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: PL

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: