Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ruszajcie na basen do Strumienia

Dzisiaj (31.05) rozpoczął się sezon na basenie kąpielowym w Strumieniu. Obiekt dysponuje dwoma basenami - brodzikiem dla dzieci i basenem dla dorosłych. W maju i czerwcu basen czynny będzie od godz. 10.00 - 19.00, natomiast od lipca do września od 9.00 - 19.00.

Świętowanie Dnia Dziecka na basenie to fantastyczny pomysł, tym bardziej, że właśnie 01 czerwca w Dzień Dziecka bilety dla dzieci do 18 roku życia będzie można kupić jedynie za złotówkę. Brodzik dla dzieci, basen dla dorosłych, wodna zjeżdżalnia, możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli, plac zabaw i korty tenisowe, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. - Zachęcam do korzystania z basenu całymi rodzinami – specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę biletów rodzinnych i ulgowych. Młodzież i dzieci z gminy Strumień w każdy wtorek płacą za wejście na basen symboliczną złotówkę.  Życzę Państwu dobrego,  słonecznego wypoczynku wykorzystując bazę rekreacyjną gminy Strumień – mówi Anna Grygierek burmistrz Gminy Strumień.

Wzorem ubiegłego sezonu Karta Dużej Rodziny, uprawnia do zniżek od cen biletów rodzinnych. Ceny dla posiadaczy KDR: od osoby dorosłej 7,00 zł, od dziecka powyżej 3 roku życia - 5,00 zł.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: