Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rusza rekrutacja wolontariuszy WOŚP

Na 10 stycznia zaplanowano dwudziesty dziewiąty już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ruszyła już rekrutacja wolontariuszy, którzy chcieliby zbierać pieniądze tego dnia dla fundacji Jerzego Owsiaka.

W powiecie cieszyńskim zostało zarejestrowanych osiem sztabów: w Pruchnej, Chybiu, Ustroniu, Kończycach Wielkich, Skoczowie, Wiśle, Cieszynie i Zebrzydowicach. Dane kontaktowe do nich można znaleźć na stronie wosp.org.pl/final/sztaby, wpisując w wyszukiwarce "powiat cieszyński".

Poza tradycyjnym sposobamem rekrutacji (w siedzibach sztabów), do niektórych z nich zarejestrować się można też online przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. W naszym regionie taką możliwość oferuje obecnie (stan na 16.11) sztab w Wiśle.29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy promuje hasło "Gramy z głową!". Przyszłoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na zakup sprzętu medycznego dla polskiej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Warto przypomnieć, że w trakcie tegorocznego finału w naszym powiecie zebrano ponad 623 tys. zł. Pisaliśmy: WOŚP: rekord w regionie oficjalnie pobity!

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: