Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rusza Goleszowska Liga Szóstek!

Już jutro, o godz. 17:30, rozpocznie się tegoroczna edycja Goleszowskiej Ligi Szóstek. Kto broni trofeum sprzed roku? I jakie zespoły zgłosiły się do zmagań w tym roku?
  • Z opóźnieniem

Mamy początek lipca, a jeszcze ani jednego rozegranego spotkania w ramach Goleszowskiej Ligi Szóstek. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ale wcześniejsza inauguracja rozgrywek była niemożliwa ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Organizatorzy zrobili co w swojej mocy, aby liga została rozegrana i dopięli swego – już jutro czekają nas pierwsze mecze.  

  • Inauguracja

Już jutro czeka nas pierwsza kolejka, która uległa niewielkiej modyfikacji, po tym jak pod koniec ubiegłego tygodnia jedna z drużyn się wycofała (Goleszów), a do zmagań przystąpiły dwie ekipy – Godziszów oraz Galactic Team. Kto z kim zmierzy się w czwartkowe popołudnie?

1. kolejka, 9.07.2020:

  • Oldboy – CDF 17:30
  • FC Międzyświeć – Cisownica 18:30
  • Canea – Olza Team 19:30
  • Godziszów – Galactic Team 20:30
  • Ilość drużyn

Do tegorocznej edycji zgłosiło się osiem zespołów, w tym znaczna część ekip, która już wcześniej wystąpiła w Goleszowskiej Lidze Szóstek – Oldboy, CDF, FC Międzyświeć, Cisownica czy też Canea. Skład uzupełniły Olza Team, Godziszów oraz Galactic Team.

  • 2019

W ubiegłym roku, tryumfatora poznaliśmy dopiero po przedostatniej kolejce, w której zwycięstwo przypieczętowali zawodnicy Międzyświecia, pokonując CDF. Mistrzowska ekipa w składzie miała także najlepszego strzelca rozgrywek – Leszka Krajewskiego - który jako jedyny przekroczył granicę 50 strzelonych goli – 54.

  • Regulamin

Przypomnijmy, że wszystkie drużyny rozegrają dwie rundy systemem „każdy z każdym”- mecz i rewanż. Spotkania rozgrywane są w czwartki, a gra toczy się 2x25 minut. Liga ma charakter amatorski, ale dodajmy, że zgłoszeni mogą być również piłkarze występujący w Okręgówce, A i B klasie.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: oldboy

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: