Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rusza basen w Strumieniu

Już od 10 czerwca czynny będzie strumieński basen. Kompleks wodny dla dzieci i dorosłych czynny będzie codziennie.    

W czerwcu będzie można korzystać z basenu w godzinach od godz. 10.00 do 19.00 natomiast w lipcu i sierpniu od godziny 9.00 do 19.00.
 
- Tradycyjnie w każdy wtorek bilet wstępu na basen kąpielowy dla dzieci szkół podstawowych i ponadpodstawowych za okazaniem legitymacji szkolnej oraz przedszkolaków z terenu gminy Strumień kosztuje tylko 1,00 zł. Na basenie będzie honorowana Karta Seniora i Karta Dużej Rodziny.  Aby skorzystać z ulg należy przedstawić odpowiedni dokument potwierdzający możliwość otrzymania tańszego biletu – informuje Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.
 
Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do 3 roku życia (wyłącznie pod opieką osoby dorosłej), weteranom i weteranom poszkodowanym, opiekunom grup zorganizowanych (na każde 15 osób jeden opiekun)
 Na wszystkich czeka: grzybek wodny, hydromasaż ścienny na 9 stanowisk, grota sztucznej fali, ławeczka rurowa z masażem powietrznym, masaż karku szeroki 50m³/h 3 szt, zjeżdżalnia rurowa woda, zjeżdżalnia rodzinna.
Gmina Strumień zachęca do plażowania w Miejskim Centrum Kultury i Rekreacji.Prócz otwartego basenu można tam również pograć w tenisa, squasha czy spędzić czas na świeżym powietrzu korzystając z placu zabaw.
W tym roku sezon kąpielowy na strumieńskim basenie potrwa do 31 sierpnia z możliwością przedłużenia sezonu w przypadku korzystnych warunków.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: