Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rusz się do pomocy w święta

Wolontariusze nie mają urlopu nawet w święta. W Poniedziałek Wielkanocny wraz z motocyklistami „Stelaki” z Cieszyna i Klubem Kobiet Aktywnych Triumf ze Skoczowa będą kwestować na rzecz Hospicjum „Otwarte Drzwi” z Cieszyna.

Pomoc hospicjom potrzebna jest zawsze. Może właśnie dlatego w świąteczny poranek w Lany Poniedziałek warto wziąć udział w akcji „Hospicjum to ciągle życie” i pomóc hospicjum „Otwarte Drzwi w Cieszynie”.
W akcji będzie można wziąć udział w Cieszynie i Skoczowie. Wszystkich motocyklistów zapraszają „Stelaki” z Cieszyna, którzy są partnerem akcji. O godz. 10.00 na cieszyńskim Rynku zostanie rozpoczęty sezon motocyklowy, więc wszyscy miłośnicy stalowych rumaków powinni się tam pojawić. – Po spotkaniu w Cieszynie, wyruszymy starą drogą do Skoczowa, tam również na Rynku o godz. 13.30 spotkamy się z Klubem Kobiet Aktywnych Triumf, tam również będzie można podziwiać motocykle i pomóc naszemu hospicjum – mówi Wioletta Staniek, szefowa Hospicjum Otwarte Drzwi z Cieszyna. Pół godziny później cała ekipa zgromadzi się nad brzegiem Wisły w Skoczowie i utopi marzannę, a wraz z nią odeśle zimę do morza. 

Podczas akcji "Hospicjum to ciągle życie" wolontariusze będą zbierać pieniądze na dalszą działalność "Otwartych Drzwi " z Cieszyna. – Wszystkich ludzi o ogromnych gorących sercach i dobrej woli prosimy o hojne wsparcie akcji – zachęca Wioletta Staniek.

Hospicjum „Otwarte Drzwi” pomaga w godnych warunkach, otoczeniu miłości i życzliwości spełnić ostatnie chwile życia. Podczas imprezy będzie można dowiedzieć się więcej o pracy wolontariuszy i idei hospicjum.

Impreza odbywa się pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Czytaj więcej na temat hospicjum: „Anioły wybudują dom”

I TY MOŻESZ POMÓC HOSPICJUM "OTWARTE DRZWI"

ING BANK SLASKI 57 1050 1083 1000 0090 7210 0499

KRS 0000347243

Dorota Kochman
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: