Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rudnik - najechał na samochód

Dziś (13.03) około godziny 12:30 do niebezpiecznego zdarzenia doszło w gminie Hażlach. Na granicy Rudnika i Kończyc Wielkich na wysokości skrzyżowania ulicy Brzozowej i Katowickiej doszło do zderzenia, w którym udział brały trzy samochody. Na chwilę obecną (13:10) droga jest całkowicie zablokowana, jednak w najbliższym czasie ma się rozpocząć ruch wahadłowy.

- Kierujący samochodem marki BMW najechał na tył samochodu marki Peugeot, który jechał w kierunku Cieszyna. W wyniku najechania Peugeot został odrzucony na lewy pas, na którym zderzył się z Oplem. Kierowca Peugeota został przewieziony do szpitala – poinformował rzecznik prasowy cieszyńskiej policji Krzysztof Pawlik.

Policjanci  wykonują na miejscu zdarzenia czynności służbowe. Obecnie trwa sprzątanie uszkodzonych pojazdów. Droga jest jeszcze zablokowana, niebawem ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-03-13 13:36:15
bronek91: To już na takim skrzyżowaniu/ w okolicach, na kompletnym zad_ _ _ u dochodzi do wypadku???? Tam w ogóle jest jaki poważniejszy ruch drogowy??? Piyrsze myślołech, jak zobaczyłem, że tam jaki pijany na traktorku co wymarasił.... <br /><br />Ale oczywiście, BMW panuje;D:D:D:D:D
2018-03-13 13:44:49
kierowca bombowca: Jak zwykle winowajcy czyli chamowi ze złomowego BMW nic sie nie stało.
2018-03-13 14:27:14
Kemon: Widziałem to zdarzenie na własne oczy i jestem pewien, że doszło do niego o godzinie 11:58...
2018-03-13 14:30:11
krolik bugs: Wolniej jedziesz to dalej zajedziesz....<br />Bałwany tego nie zrozumia nigdy
2018-03-13 15:09:21
krokusik: @bronek91 - teraz to ty wypisujesz dyrdymały.<br />\&quot;To już na takim skrzyżowaniu/ w okolicach, na kompletnym zad_ _ _ u dochodzi do wypadku????...\&quot;<br />1.Skrzyżowanie w artykule miało przybliżyć lokalizację wypadku -(Na granicy Rudnika i Kończyc Wielkich na wysokości skrzyżowania ulicy Brzozowej i Katowickiej)<br />2. To nie kompletne zadupie, tylko droga wojewódzka.<br />3. Jeden samochód najechał na drugi, więc jechali w tym samym kierunku.<br />4. Napisałeś: \&quot;...Tam w ogóle jest jaki poważniejszy ruch drogowy???...\&quot; Tak, jest do jak już pisałem droga wojewódzka.<br />5. Napisałeś:\&quot;...Piyrsze myślołech, jak zobaczyłem, że tam jaki pijany na traktorku co wymarasił.... \&quot;. Jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj to jeszcze kilka razy. Ani to gwara, ani polszczyzna po prostu coś jak: \&quot;załóżyłem gumiaki\&quot;, \&quot;nie zbieram trójaków\&quot;czy \&quot;zmazałem się\&quot;.<br />Wiocha i słoma :)
2018-03-13 17:15:16
Moj Panie: No gdzie pisaliście komentarze jak byl wypadek w Harbutowicach i młody chłopak z Bmw ustepowal na przejściu, a dziadek go staranowal???A teraz wielkie madroki z logo Matiza się oburzaja;)
2018-03-13 17:37:46
skuter66: Po prostu był wypadek. Dobrze, że nikt nie zginął.
2018-03-13 19:06:10
bronek91: Krokusik<br /><br />Ty już ganc nie wiysz jak i kaj się odgryźć bronkowi? Krokusik je tak cięty na bronka, że jego własna głupota go zaślepiła;D:D:D Kombinuje a coraz bardziyj się ino pogrążo:D:D:D Jak mądrość ludowa mówi, Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim. Bronek mo zaś się przynajmniej z kogo pośmioć;D:D:D:D <br /><br />Potrafisz czytać ze zrozumieniem???? Wiesz co to znaczy "/w okolicach"???? Po co ten wyraz umieściłem???? <br /><br />"To nie kompletne zadupie, tylko droga wojewódzka"- cytat <br /><br />O mnie se tam może być i droga krajowa.... Co ma podmiot zarządzający drogą w odniesieniu do pogranicza miejscowości a nawet części miejscowości zamieszkanych przez niebudzącą zachwytu liczbę ludności, do tego położonych na terenie jednej z biedniejszych gmin powiatu. W okolicy tego miejsca je de facto samo pole i las.... Metropolia to chyba raczej ni ma, chyba że dla krokusik:D:D:D:D:D:D Jak np. prezydent byłby właścicielem chałupy na Rudniku, to oznacza iż ta chałupa to pałac prezydencki, bo prezydent jest właścicielem??? Twoje twierdzenie to tego typu logika Szanowny Krokusik;D:D:D <br /><br />"3. Jeden samochód najechał na drugi, więc jechali w tym samym kierunku."- cytat <br /><br />To je oczywiste, do jakigo fragmentu wypowiedzi bronka to odnosisz???? <br /><br />""4. Napisałeś: \&quot;...Tam w ogóle jest jaki poważniejszy ruch drogowy???...\&quot; "- cytat <br /><br />Jedno ma wynikać z drugiego??? HA HA HA HA Krokusik Od kiedy natężenie ruchu jest mierzone przez pryzmat zarządcy drogi???? Powiym Ci, że na takim Skoczowie, nawet na Górnym Borze ruch drogowym odbywa się w dużo, dużo, dużo, dużo większym zakresie niż w miejscu gdzie doszło do opisanego w artykule zdarzenia a droga jest powiatowa. Wedle Twojej logiki, ruch powinien być na mniejszym poziomie, bo droga jest powiatowa:D:D:D:D:D <br /><br />"Jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj to jeszcze kilka razy"- cytat <br /><br />Sorry, akurat bronek dość często uczęszcza tą trasą i jedyne poważne zagrożenie na jakie do tej pory na tym odcinku musioł zwracać uwagę, to podejrzanie poruszające się w pasie drogowym traktorki.... Zatem jak widzę nagłówek, podane umiejscowienie i zważywszy na porę roku... pierwsza refleksja wydaje się oczywista.<br /><br />"Jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj to jeszcze kilka razy"- cytat <br /><br /> Dziękuję za poradę, jak sądzę, wynika to z Twojego doświadczenia, niestety bronek nie należy do osób spożywających środki odurzające;D:D:D Porade se możesz niechać do kolegów z komisariatu;D:D:D <br /><br />"Ani to gwara, ani polszczyzna"- cytat <br /><br />To slang:D:D:D Dziwiym się, żeś do tej pory nie zauważył:D:D:D <br /><br />Krokusik jak zwykle przejawia typowe PO- milicyjne rozumowanie. Przed kim Ty się chcesz popisać? Chyba przed dzieckami w przedszkolu:D:D:D:D<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: