Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Roztańczone Przedszkolaki - edycja V

W piątek (26.04.2019) w Sali OSP Zamarski odbył się V festiwal „Roztańczone Przedszkolaki”. Na scenie można było podziwiać występy wychowanków ośmiu przedszkoli z terenów gminy Hażlach i powiatu cieszyńskiego, zainspirowane tematyką czterech pór roku.

- Witamy po raz piąty na festiwalu „Roztańczone Przedszkolaki”. Witamy serdecznie wszystkich zaproszonych gości, wójta gminy Hażlach, nauczycieli i oczywiście wszystkie przedszkolaki. Po raz piąty Rada Rodziców przedszkola w Zamarskach wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury organizuje to taneczne święto – można było usłyszeć na samym początku wydarzenia.

Na scenie po kolei pojawili się mali przedstawiciele przedszkoli, które brały udział w festiwalu. Taneczne popisy były bardzo różnorodne, jednak każde z nich nawiązywało w jakiś sposób do tematyki czterech pór roku. Niektórzy wykonawcy pod czujnym okiem wychowawców skupili się przedstawieniu jednej z nich, inni z kolei zobrazowali cały rok.

Dzieci na scenie czuły się bardzo dobrze. Jak wskazywali organizatorzy, pokazy to nie tylko dużo pracy ze strony dzieci, ale również olbrzymie zaangażowanie nauczycieli oraz rodziców, którzy byli odpowiedzialni między innymi za stroje (na scenie można było zobaczyć na przykład żabki, motyle, czy też piratów).

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: