Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rowerowo wrzesień się zaczyna

Koniec wakacji nie oznacza końca sportowych atrakcji. W Skoczowie wraz z 1 września organizowany jest przez Wspólnotę Dla Skoczowa V Rodzinny Rajd Rowerowy.

Organizatorzy rajdu chcą włączyć całe rodziny do aktywnego wypoczynku na rowerach, intencją ich jest również popularyzowanie turystyki rowerowej oraz poznawanie szlaków rowerowych i terenów Gminy Skoczów.

Rajd odbędzie się 1 września 2012 r. (sobota). Chętnych do udziału organizatorzy zapraszają od 9.00 na Targowisko koło Krytej Pływalni Delfin w Skoczowie. Uczestnicy wyjadą na trasę o 10.00, zakończenie planowane jest około godziny 14.00 na boisku LKS Ochaby 96.

Trasa przebiegać będzie drogami i ścieżkami Gminy Skoczów i jest podzielona na dwa etapy (10,8 km i 14,5 km). Opis trasy i szczegóły Rajdu na  stronie Organizatora.

To nie jedyny rodzinny rajd, który odbędzie się wraz z początkiem września. Zebrzydowice również zapraszają całe rodziny do wysiłku na dwóch kółkach. 7. Rodzinny Rajd Rowerowy w Zebrzydowicach odbędzie się 1 września. Zbiórka, start i meta mieścić się będą na placu zamkowym przy GOK w Zebrzydowicach. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 14:00. Organizatorem rajdu jest Gminny Ośrodek Kultury oraz Koło Macierzy  w Zebrzydowicach. Do pokonania będzie trasa licząca około 23 km. Szczegóły na stronie GOK Zebrzydowice.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: