Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rover z '''Odźwiernym'', Eripe&Quebonafide z ''Płytą Roku'' i Młody PSZ w Cieszynie!

Już w sobotę 18 stycznia 2014, o godz. 19:00 Klub Studencki ''Panopticum'' w Cieszynie, ul. Bielska 66 gościł będzie gościł znanych w raperskich środowisku muzyków. Cieszyński klub zabrzmi rapem z Kielc, Krakowa, Ciechanowa, Andrychowa, Oświęcimia, Wisły, Ustronia, Pogwizdowa i Cieszyna!

W trakcie tego wieczoru wystąpią tacy wykonawcy jak:

Rover - bogato obdarzony wrażliwością raper z Kielc. Tworzy od 2004 roku wydając do 2013 roku udergroudowe albumy. Z rozwiązanym już składem "Poza Prawem" wydał dwa projekty, a w duecie z Jarsonem "Rok Ciśnień". Rok 2011 jest początkiem solowej działalności, która zaowocowała płytą "Kalejdoskop Wspomnień" oraz "24". Liczne supporty przed znanymi raperami (Pih, Małpa, Zeus) przynoszą pozytywny skutek i w 2013 roku Rover wydaje płytę "Oddźwierny" nakładem wytwórni Step Records. W swojej twórczości Rover nie szczędzi sobie zarzutów wobec siebie i pragnie w ten sposób przestrzec słuchaczy przed własnymi błędami. Szczerość i gorzkie wyznania nie czynią go raperem smutnym, bo potrafi również cieszyć się chwilą i nie szczędzi tej radości w swoich utworach. Jego spokojne i emocjonalne flow czyni go muzykiem, którego słucha się przyjemnie i z uwagą.

 
Eripe
Reprezentant Krakowa, debiutant i freshman na polskiej scenie, którego pierwszymi podziemnymi projektami są nagrane w 2012 roku płyty pt. Chamskie Rzeczy oraz Odium EP. Jego rap to mocne i wyraziste linijki, mroczny i niepokojący klimat, chamskie i kontrowersyjne poglądy, soczyste i bezkompromisowe bragga oraz szokujące i obrazoburcze storytellingi. Nie przebiera w słowach i chętnie dzieli się swoimi chorymi wizjami i twardym podejściem do życia. Jego teksty to mnóstwo gorzkich, aroganckich i budzących skrajne emocje wersów, wyszukane metafory, pomysłowe porównania i ciekawe gry słowne.
Reprezentant ekipy Patokalipsa. Aktualnie pracuje nad swoim pierwszym pełnoprawnym albumem długogrającym pt. Dead Man Rapping.

Quebonafide - freestylowy głos ciechanowskiego podziemia. Quebonafide, czyli Kuba Grabowski urodził się w 7 lipca 1991 roku w Ciechanowie, gdzie mieszka i tworzy. Młody raper świadomy początków swojej drogi mówi skromnie: "Moja przygoda z hip hopem się dopiero zacznie" i będąc faktycznie na starcie już daje dowody swojego talentu. Zaznaczył już dość wyraźnie swoją obecność na scenie solowym albumem "Eklektyka" (2013), którego dźwięki odbiły się pozytywnym echem w środowisku. Quebonafide z Fuso (Diil Gang) wydali łącznie 3 albumy. Ostatni "Flow Witam" EP w 2012 roku, a wcześniej jako skład Yochimu ukazały się płyty "Drugie Cięcie" w 2010 r. i "Pierwsze Cięcie" w 2009 (obie ostatnie to LP). Udzielił się również w kilku innych produkcjach dogrywając się do utworów takim raperom jak Czarny Furiat, Planet ANM, Te-Tris.


Młody PSZ - utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: "Legalna Kopia”. W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Ciekawostką jest to, że pierwszy raz zagrał w wieku 12 lat z bratem, który wtedy aktywnie działał na małopolskiej scenie. Jeśli chodzi o produkcje muzyczne to cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie.
„Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba żeby zrobić naprawde dobry bit” - tak sam wyjaśnia Młody. „Co do rapu to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.
(źródło: www.facebook.com/pages/Młody-PSZ/241908455931088)

Jako support wystąpią:
Panda Squad (Wisła)
Mortal-oficial Michalik (Ustroń)
ARO 033 CN & W96 (Cieszyn)
TheIntruders (Cieszyn)
Trzy-9 (Oświęcim)
Zieliusz/Pretxtrap (Pogwizdów)

WSTĘP: bez ograniczeń wiekowych (osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców).

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż od 27 grudnia), 25 zł (w dniu koncertu).
Punkty sprzedaży:
CHROM CIESZYN (ul. Głęboka 20)
Salon Fryzur Kameleon Skoczów [ul.Bielska 15 (wejście od ul. KOŚCIELNEJ)]
Klub Studencki "Panopticum" (ul. Bielska 66)
 

źródło: mat.pras.
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: