Rondo im.Hanki Mostowiak

To już kolejna taka akcja w gminie Brenna. Kolejny happening ma ożywić szarą rzeczywistość przestrzeni Górek Wielkich. Oto powstało tam rondo im. Hanki Mostowiak.
 
Nawet ci, którzy nie oglądają serialu M jak miłość dowiadywali się, że serialowa żona Marka Mostowiaka – Hanka nie żyje. O jej śmierci krążą legendy i dowcipy. Scenarzyści postanowili, ze postać zginie w wypadku samochodowym. Oglądając serial można było zobaczyć jak Hanka Mostowiak uderza w stos kartonów, a potem traci przytomność. 
 
Po emisji tego odcinka zaczęły krążyć legendy, dowcipy i opowiadania. A serialowa Hanka doczekała się pomnika. Mieści się on w Górkach Wielkich. Tak nazwano jedno z najmniejszych o ile nie najmniejsze rondo w regionie. Symbolicznie ktoś postawił też tam pomnik z kartonów. O wszystkim dowiedzieliśmy się od użytkownika marcin_136 na platformie kontakt24.ox.pl. To już kolejna tego typu akcja. Swego czasu pisaliśmy o Czesiu, który zajumał fotopstryczek. CZYTAJ. Wygląda na to, że w gminie Brenna nie brakuje mieszkańców z poczuciem humoru. 
 
Powstają już kolejne propozycje na kolejne ulice i place. Teraz patronem ma być ponoć Rysiek z popularnej telenoweli Klan, który również po wielu latach został „uśmiercony” przez scenarzystów.
 
KOD
źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją