Rok zakończył z trafieniem!

Kacper Kostorz otworzył wynik wczorajszego spotkania, co w dużej mierze przyczyniło się do zwycięstwa FC Den Bosch nad SC Cambuur - 3:1. To już ósme trafienie wychowanka cieszyńskiego Piasta na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii.

Piłkarze FC Den Bosch czekali blisko trzy miesiące na ligowe zwycięstwo, ale piłkarze Tomasza Kaczmarka przełamali serię bez wygranej w piątkowy wieczór. W ostatnim starciu bieżącego roku, dosyć niespodziewanie, pokonali znacznie wyżej notowany SC Cambuur. Spora w tym zasługa Kacpra Kostorza.

Wychowanek cieszyńskiego Piasta wykorzystał dośrodkowanie Jarona Vicario i w 12. minucie otworzył wynik spotkania. Ostatecznie, piłkarze FC Den Bosch zwyciężyli 3:1, a 24-latek przebywał na boisku do 60. minuty, kiedy został zmieniony przez Vieriego Kotzebue. Kostorz w obecnych rozgrywkach Keuken Kampioen Divisie ma na koncie osiem bramek oraz cztery asystent, dzięki czemu plasuje się na 8. pozycji w klasyfikacji strzelców.