Rodzicu! Idź na akademię!

W styczniu w Skoczowie zainaugurowano Akademię Rodzica. To pomysł, którego inicjatorką jest dr Lidia Wollman, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Skoczowie. Pierwszy wykład skierowany był dla nauczycieli i rodziców, wygłosił go dr Marek Kaczmarzyk, biolog i neurodydaktyk. Przed nami kolejne zajęcia w ramach Akademii.

Wykłady Akademii Rodziców odbywają się raz w miesiącu. Ideą jest zapraszanie na spotkania uznanych specjalistów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób niebanalny i zaangażowany. Odbiorcy spotkań to głównie rodzice, którzy mogą wynieść wiele wartościowych informacji na temat wspierania rozwoju dziecka.

Najbliższa odsłona „Akademii Rodziców” już w najbliższą środę 21 lutego o 16:30 w Szkole Podstawowej nr 8, mieszczącej się przy ul. Gustawa Morcinka 20. Odbędzie się tutaj. Tym razem tematem przewodnim będą trudne zachowania dzieci. Spotkanie poprowadzi dr Renata Stefańska-Klar, psycholog i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim. Opowie o tym, jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka, z czego ono wynika i jakie są jego skutki. Wstęp na wykład jest wolny.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją