Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rockowo podali łapę

Samorząd studencki na cieszyńskim UŚ-iu zorganizował w poniedziałkowy wieczór, 10 grudnia koncert charytatywny. Impreza pod hasłem ''Co ja szczekam'' wpisała się w cykl imprez ''Cztery Łapy w twoich rękach''.

 Żacy zbierali środki, by wspomóc bezdomne psy i koty w cieszyńskim schronisku. Studenci przynosili karmy i koce, a ci, którzy nic nie przynieśli, płacili za wstęp. Z pieniędzy za bilety zostaną zakupione potrzebne dla schroniska akcesoria. 

Jest to jedna z cyklu imprez wspierających schronisko. Niedawno organizowaliśmy kiermasz. Będzie jeszcze kilka koncertów. Jako samorząd studencki zostaliśmy poproszeni o pomoc. Postanowiliśmy pomóc, robimy to już drugi rok – mówi Piotr Kula, z samorządu Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Podczas poniedziałkowego koncertu czadu dały dwa zespoły: Bao i Walkower. Zaprezentowały mocniejszego rocka z elementami tradycyjnego, melodyjnego punka. Muzycznie koncert był na dobrym poziomie, a szczytny cel sprawia, że studencka inicjatywa warta jest uwagi.

 (indi)   

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: