Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Riko i Eduś szukają domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknych i zdrowych piesków. Jaka jest ich historia? Co mogłyby powiedzieć, gdyby umiały?

 "Byliśmy braćmi w niedoli - Eduś i Riko, razem w marnej budzie przez wiele lat skazani na mróz, głód i samotność. Teraz zostaliśmy uratowani przez OTOZ Oddział Gliwice i mieszkamy u wolontariuszki Stowarzyszenia AS w Cieszynie.
Nowa ciocia prowadzi salon pielęgnacji, więc serwis fryzjerski mieliśmy bez kolejki, a było co golić, (filc z całego życia), więc fryzurki niestety prawie na łyso. Mamy po 5,5kg i włosy, nie lenimy się. Udajemy sznaucerka i pudelka, jesteśmy starszymi pieskami, jeden bez drugiego żyć nie umiemy.

Jesteśmy bezproblemowi, umiemy zachować się w domu, cieszy nas ogródek, spacerować też lubimy. Mamy piękne nowe
kubraczki i prezentujemy się elegancko, ale najbardziej to uwielbiamy spać z ciocią w łóżku lub siedzieć na kolanach. Sami w domu śpimy cichutko, nic nie niszczymy. Zgadzamy się z innymi pieskami i kotami. Teraz szukamy domu na zawsze."

Polecamy Rika i Edusia w dwupaku, chłopcy spędzili ze sobą w niedoli całe życie, nie można ich rozdzielać. Kontakt 48 662 151 885. Kto może przygarnąć psiaki?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-11-26 19:35:52
megan: Sympatyczne chłopaki... NIE KUPUJ-ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: