Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Reumatolog remontuje chirurgię

Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu remontuje Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.

Po nowoczesnych salach operacyjnych, przyszedł czas na przebudowę sal mieszczących się w oddziale. - Ruszyły prace związane z remontem i przebudową, mieszczącego się na czwartym piętrze, Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej – informuje Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu.

Część przestronnego oddziałowego holu zostanie zaadaptowana na 2-osobowe, wyposażone w łazienki, pokoje dla pacjentów oraz na łazienkę dla personelu i pomieszczenie magazynowe. Roboty adaptacyjne przewidziane są również w dwu salach dla pacjentów – powstaną tam tzw. izolatki z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo oddział będzie wyposażony w nowoczesny system wentylacji i klimatyzacji.

Kolejnym elementem remontu jest przeprowadzenie prac związanych z zainstalowaniem systemu oddymiania grawitacyjnego wraz z napływem powietrza w trzech klatkach schodowych głównego budynku Centrum Reumatologii. Remont jest prowadzony bez przerwy w funkcjonowaniu oddziału, a szpitalne sale, w których przebywają pacjenci, zostały szczelnie odgrodzone od miejsc prowadzenia prac budowlanych.  Liczymy na wyrozumiałość pacjentów i personelu w związku z tymi utrudnieniami, które są konieczne dla lepszego funkcjonowania naszego szpitala - dodaje zarząd szpitala.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: