Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Retro narty w Wiśle

Twoje narty przykryte są warstwą grubego kurzu? Masz od dziesiątek lat te swoje ulubione, pieczołowicie pielęgnowane? Świetnie. Możesz je wykorzystać w Biegu Retro, który już jutro w Wiśle.

 

Centrum Wisły zmieni się nie do poznania, kto w sobotę 28 stycznia 2012r. zaglądnie o 14.00 na rynek, będzie mógł się przenieść w czasie, bo to właśnie tam na śniegu rodem z XXI w. rywalizować będą zawodnicy wystylizowani  na narciarzy sprzed kilkudziesięciu lat. 

To będzie nie tylko rywalizacja na szybkość pokonania wyznaczonej trasy,  ale również na oryginalność stroju w którym zawodnicy wystąpią. – Liczą się nie tylko umiejętności, ale również a może przede wszystkim oryginalność strojów w jakich wystąpią zawodnicy. Mamy nadzieję, że będzie smiesznie, oryginalnie – mówi Iwona Cieślar-Bury z Wiślańskiego Centrum Kultury. 

Mile widziane będą nie tylko stroje, ale i sprzęt z poprzedniego wieku. Zwycięzca biegu otrzyma nagrodę. Nagrodzony zostanie też właściciel najlepszego stroju retro. Początek biegu o godz. 14.00 na pl. Hoffa w Wiśle. Wpisowe dla zawodnikó 10 zł - zapewniony ciepły posiłek.

Dorota Kochman 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: