Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Remont drogi w Harbutowicach - uwaga na utrudnienia

Ruszyły prace związane z rozbudową ul. Stara Droga w Harbutowicach. Przypomnijmy w grudniu ubiegłego roku gmina Skoczów zawarła umowę z wykonawcą, a w styczniu nastąpiło przekazanie placu budowy.

Zakres prac obejmował będzie między innymi: Roboty rozbiórkowe, ziemne i wykopy.  Wykonana zostanie  nowa nawierzchnia jezdni i zjazdów z kostki betonowej. przebudowane zostanei odwodnienie.

Prace prowadzone będą w dwóch etapach:  Etap 1 - rozbudowa odcinka o długości ok. 250 m oraz Etap 2 - rozbudowa odcinka o długości ok. 400 m

- Koszt przedsięwzięcia to ok. 1,3 miliona złotych. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca sierpnia br. W związku z powyższym w godzinach od 7.00 - 17.00 wprowadzone zostają ograniczenia w ruchu na ul. Stara Droga w Harbutowicach – informuje UM w Skoczowie

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-04-08 17:41:58
Yaro80: Ciekawe kto ważny tam mieszka bo to jest boczna droga a ta w Skoczowie dużo bardziej używana czyli bardziej potrzebna a jest już zużyta dokładnie że całe auto podskakuje i trzeba omijać studzienki bo są tak pozapadane by koła nie urwać mowa o drodze (ul. Górny Bór) od pomnika przy Domu Kultury do skrzyżowania z ul. Ciężarową przy drodze ekspresowej! Ale miała być robiona w tym roku wraz z rondem przy pomniku więc miejmy taką nadzieję że tak się stanie!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: