Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rekrutacja na studia magisterskie i bezpłatne szkolenia we wrześniu

Chcesz uzupełnić wykształcenie i ukończyć studia II stopnia a może interesuje cię zdobycie nowych kwalifikacji na studiach podyplomowych lub udział w bezpłatnych szkoleniach? Właśnie teraz w Akademii WSB w Cieszynie czeka na ciebie każda z tych możliwości. Rekrutacja na trzy kierunki studiów magisterskich, ponad 100 kierunków studiów podyplomowych oraz największe cykliczne wydarzenie szkoleniowe w południowej Polsce – Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

Studia magisterskie? Ale jakie

 Dodatkowe 4 semestry studiów dla licencjatów lub dodatkowe 3 semestry dla inżynierów, to czas, który może znacząco rozszerzyć posiadaną wiedzę, a tym samym przyczynić się zdobycia lepiej opłacanej posady. Akademia WSB w Cieszynie oferuje trzy kierunki studiów II stopnia, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Bezpieczeństwo narodowe i Zarządzanie. Studia w Cieszynie mogą podjąć absolwenci wszystkich uczelni bez względu na ukończone studia licencjackie lub inżynierskie.

 

Ciekawe specjalności studiów magisterskich w Akademii WSB

 Do najciekawszych a zarazem najpopularniejszych specjalności oferowanych przez Akademię WSB  w Cieszynie należą: Kryminalistyka i techniki śledcze na kierunku Bezpieczeństwo narodowe; Kadry i płace w praktyce oraz nowa specjalność Brand management - zarządzanie marką na kierunku Zarządzanie; oraz Zarządzanie jakością i Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Rekrutacja na studia magisterskie w Cieszynie twa właśnie teraz

Studia magisterskie w Cieszynie

 

Studia podyplomowe

Doskonałym sposobem na poszerzenie swojej wiedzy i inwestycje w siebie jest udział w studiach podyplomowych. Forma znacznie tańsza od udziału w szkoleniach. Studia podyplomowe umożliwiają również zdobycie nowych kwalifikacji. Akademia WSB jest jednym z największych w Polsce ośrodków akademickich realizujących studia podyplomowe. Uczelnia w swojej ofercie posiada ponad 100 kierunków studiów.  Do najpopularniejszych należą:

 

Akademia WSB od lat oferuje studia kwalifikacyjne dla nauczycieli:

 

MBA

 Do najpopularniejszych kierunków studiów podyplomowych można zaliczyć program studiów MBA Master of Business Administration realizowany w ścisłej współpracy z   EY Academy of Business, czyli działem edukacyjnym jednej z największych na świecie firm doradczych. Akademia WSB umożliwia udział w studiach Master of Business Administration również stacjonarnie w Cieszynie, gdzie trwa właśnie rekrutacja kolejnej edycji studiów.

Master of Business Administration (partner kierunku: EY Academy of Business)

 

Tydzień bezpłatnych szkoleń – 17.09-25.09.2022

To cykliczne wydarzenie edukacyjne, przez wielu uznawane za największe wydarzenie szkoleniowe w południowej Polsce,  w który może wziąć udział każda chętna osoba, która wcześniej zarejestruje się na stronie Akademii WSB. Wszystkie oferowane szkolenia są zupełnie bezpłatne, a na uczestników czekają znakomici eksperci i certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

– Kształcenie ustawiczne, kreatywne rozwiązania i ich umiejętne wdrażanie są przyszłością praktycznie wszystkich zawodów. Dlatego stałym wydarzeniem w kalendarzu Akademii WSB jest Tydzień Bezpłatnych Szkoleń – cykl warsztatów stanowiących odpowiedź na potrzeby tych osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Szkolenia odbędą się stacjonarnie oraz online. To doskonała okazja do tego, aby bezpłatnie rozwinąć swoje kompetencje – mówi prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, rektor Akademii WSB.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń zrodziła się kilka lat temu z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. W jej ramach w Akademii WSB oraz w wydziałach zamiejscowych uczelni zorganizowano liczne szkolenia dotyczące oświaty, ekonomii, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki – obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. W poprzedniej edycji wzięło udział prawie 8 tys. uczestników.

Tydzień bezpłatnych szkoleń w Akademii WSB - program

 

Akademia WSB

Akademia WSB to od lat najwyżej notowana w rankingach uczelnia niepubliczna w południowej Polsce. W najważniejszym rankingu szkół wyższych - rankingu Perspektywy - zajęła 3 miejsce w Polsce.  Uczelnia swoją główną

Jakość studiów potwierdzona przez międzynarodowych ekspertów certyfikatami

Jakość prowadzonych studiów potwierdzają dwie międzynarodowe akredytacje otrzymane przez Akademię WSB. Międzynarodową akredytacja CEEMAN IQA  to jedna z najbardziej prestiżowych na świecie akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej. Natomiast akredytacja EUR-ACE® Label, która jest przyznawana przez Komisję Akredytacyjną Uczelni Technicznych (KAUT)) zrzeszającą najważniejsze europejskie organizacje. Dzięki akredytacji KAUTa doceniony został poziom kształcenia na kierunkach technicznych.

 

Inwestycja w swój rozwój to od zawsze jedna z najlepszych decyzji

Wrzesień to co roku czas podejmowania ważnych decyzji związanych z rozwojem. Warto zainwestować w siebie! Warto wybrać studia magisterskie lub podyplomowe! Akademia WSB zaprasza!

 

Kontakt

Akademia WSB

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie

Frysztacka 44

43-400 Cieszyn

cieszyn@wsb.edu.pl

Rekrutacja tel: 33 852 30 94 lub 885 588 100

Strona www: https://wsb.edu.pl/cieszyn

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: