Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rekordzista miał 2,7 promila. Mundurowi podsumowali weekend

Policjanci podsumowali miniony weekend, który do najspokojniejszych nie należał. Policjanci w całym garnizonie cieszyńskim zatrzymali 16 sprawców przestępstw i 4 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie brakowało również interwencji, tych stróże prawa przeprowadzili 200. Na drogach powiatu doszło do 6 kolizji. Policjanci zatrzymali 5 pijanych kierowców.

- W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: rozboju, kradzieży, uszkodzenia ciała, gróźb karalnych, posiadania narkotyków oraz pięciu nietrzeźwych kierowców i dwóch z sądowym zakazem kierowania pojazdami. – informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prosty cieszyńskiej policji.

„Rekordzistą" wśród zatrzymanych pijanych kierowców był 28-letni obywatel Słowenii zatrzymany przez ustrońskich policjantów.  - W sobotę przed 16.00 na ulicy Katowickiej w Ustroniu mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę skody fabia. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. – relacjonuje Domagała.

O losie zatrzymanych sprawców przestępstw wkrótce zadecyduje prokurator i sąd.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-10-03 14:00:44
dagmara011: 2.7 to slaby wynik ja co sobote mam ze 4 ale autem nie gazuje
2016-10-03 14:49:48
janusz s: Ale On trzy dni już nie pił!
2016-10-03 19:12:35
Przepierón: Trzeba być strasznym debilem żeby po spożyciu takiej ilości alkoholu jechać autem.<br />Ja musiałbym wypić 0,7 litra żeby 1 godz po spożyciu mieć 2,7 promila i człapołbych sie zygzakiem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: