Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rekordowa ilość sprzedawców. Mikołaj z niespodziankami.

Wyjątkowo zapowiada się tegoroczny Kiermasz Świąteczny w Zebrzydowicach – warto już dziś zarezerwować czas, bo jak poinformowała Małgorzata Guz z zebrzydowickiego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach,  na kiermasz zgłosiła się rekordowa ilość sprzedawców.

 

Kiermasz świąteczny  odbędzie się na placu zamkowym w sobotę, 11 grudnia, w godz. 9-13. W trakcie wydarzenia będzie można nabyć Regionalne produkty doskonałe na świąteczne prezenty. Nie zabraknie rękodzieła, ozdób świątecznych, wyrobów ze skóry, będzie można nabyć również żywe ryby, sery oraz wina od lokalnych wytwórców!

Oprócz wielu  wyrobów związanych ze świętami nie zabraknie również św. Mikołaja! - na dzieci czeka niespodzianka ufundowana przez sołtysów Zebrzydowic Górnych i Dolnych – Krzysztofa Maszadro i Marka Rychły.  

- Już po raz drugi odbędzie się także konkurs na Bożonarodzeniowe ciasteczko i po raz kolejny dzięki uczestnikom przygotujemy wyjątkowo publikację z przepisami – mówi portalowi Małgorzata Guz. Konkurs na ciasteczko będzie imprezą równoległą, niestety ze względu na ograniczenia pandemiczne, odbędzie się na Sali Widowiskowej bez udziału publiczności.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: