Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rękodzielnicy nagrodzeni!

Rękodzielnicy biorący udział w marcowej edycji konkursu ''Rok z rękodziełem'' zostali uhonorowani. Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w skoczowskiej galerii ARTadres w ubiegły czwartek, 31 marca.

Rozstrzygnięto marcową edycję konkursu „Rok z rękodziełem”, którego organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Skoczowie. Celem imprezy jest aktywizacja środowiska rękodzielników z terenu gminy Skoczów, promocja lokalnego rękodzieła oraz rozwój wrażliwości estetycznej uczestników.

Tematem marcowej odsłony konkursu była świąteczna pisanka. Chętni mieli nadesłać swoje prace wykonane różnymi technikami rękodzielniczymi. Jury w składzie - Maria Posłuszna i Anna Witkowicz najlepiej oceniły twórczość Joanny Lennert (I miejsce), Haliny Brodzińskiej (II miejsce) oraz Marii Sajda (III miejsce). Nagrody i dyplomy wręczono 31 marca w skoczowskiej galerii ARTadres.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kwietniowej edycji, której tematem jest koszyk z motywami lata i zimy. Hasło zostało zainspirowane znanym przysłowiem "Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata".


 

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: