Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Redakcja świętowała swoje urodziny

W sobotę (9.11) w klubie Dziupla w Czeskim Cieszynie odbył się "urodzinowy" koncert zespołu Redakcja, który przyciągnął wielu fanów kapeli oraz punkowych brzmień.

Koncerty w "Dziupli" są już pewną świecką tradycją zespołu. Pod koniec każdego roku kapela daje tam około dwugodzinny występ, po którym można w luźnej atmosferze posiedzieć i porozmawiać z muzykami. Redakcja zagrała nie tylko własne kompozycje. Publiczność usłyszała także utwory Śmierci Klinicznej czy Absurdu - legendarnych kapel z lat 80., które zakładał Darek Dusza, lider Redakcji.

Po występie muzycy byli w bardzo dobrym nastroju. Jak ocenili swój występ? - Generalnie kiepski zespół, ale dzisiaj zrobili dobre wrażenie - przyznał z uśmiechem basista kapeli Piotr Magnucki. Wtórował mu Darek Dusza, gitarzysta. - Ponoć świetnego wokalistę mają, najlepszego na świecie, reszta raczej mierna, ale on jakoś ratuje ten zespół. Jak on się nazywa? Antonowicz, jakoś tak... - dodał. Odmiennego zdania jednak był wywołany do odpowiedzi wokalista. - Specjalnie z Tychów tu przyjechałem, chociaż byłem jeszcze dzisiaj w Gdańsku, ale chciałem usłyszeć dziś Redakcję! Wspaniały zespół - żartobliwie dodał Adam Antosiewicz.

Wcześniej o zespole pisaliśmy:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: