Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Recydywista zatrzymany

Policja zatrzymała młodego mężczyznę w wieku 22 lat i kobietę w wieku 21 lat, którzy wczoraj (23.07.2012) wieczorem w Karwinie, jeźdzli w aucie marki Skoda Fabia tak niebezpiecznie, że swoją jazdą zagrażali przechodniom. Miejscowi zauważyli ich nieodpowiedzialne postępowanie i natychmiast wezwali policję.

- około godz. 18.30 mężczyzna swoim zachowaniem i niebezpieczną jazdą autem, spowodował wypadek. Podczas cofania, nie dostosował prędkości jazdy do swych umiejętności i rozbił auto. Zniszczył ogrodzenie i zawór gazu jednego z miejscowych domów. Mężczyzna z miejsca zdarzenia uciekł. Jego dziewczyna została zatrzymana w aucie, mężczyznę policja schwytała niedługo po wypadku - mówi Zlatuše Viačková, rzecznik policji w Karwinie. 

Okazało się, że samochód jest kradziony, a były w nim kradzione tablice rejestracyjne i dokumenty od kilku innych pojazdów. Para została zatrzymana i będzie się tłumaczyć z przestępstwa nieuprawnionego przywłaszczenia cudzego mienia. Mężczyzna, pomimo młodego wieku, w przeszłości był 13 razy karany.

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

źródło: Głos Ludu
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: