Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ranna uciekła z miejsca wypadku

Wpadła pod koła samochodu i... uciekła. Ranną kobietę odnaleźli policjanci. Została odwieziona do szpitala.
We wtorek, około godziny 21.20 na ulicy Frysztackiej w Cieszynie, mieszkaniec Wisły kierujący BMW, potrącił kobietę. Znajdowała się ona na jezdni. Piesza, pomimo że była ranna, uciekła z miejsca zdarzenia. Po jakimś czasie zatrzymali ja policjanci cieszyńskiej prewencji. Kobieta z ranną głową, została odwieziona do szpitala. - relacjonuje aspirant Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji.
 
Kobieta w wydychanym powietrzu miała 2,2 promila alkoholu. Policjanci zwracają się z prośbą do świadków tego zdarzenia. Nie wiemy czy kobieta wtargnęła na jezdnię przed nadjeżdżający samochód, badamy okoliczności tego wypadku. Dlatego prosimy, jeśli ktoś widział zajście, aby nas o tym poinformował – dodaje Domagała.
 
Także wczoraj rano, o godzinie 9 ranna została piesza. Na ulicy Michejdy w Cieszynie, 32-latka ze Skoczowa kierująca renault scenic na przejściu dla pieszych potrąciła 42-latkę z Cieszyna . Piesza z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Obie panie były trzeźwe.
 
Dzisiejszej nocy, o godzinie 23 strażacy walczyli czerwonym kurem w Istebnej Andziołówce. W wyniku spięcia w instalacji elektrycznej wybuchł pożar. Strawił on pomieszczenie gospodarcze warsztatu. Straty oszacowano na 100 tysięcy zł. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: