Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rajdowy Ustroń. Mamy bilety dla Was na Slawomira!

Przed nami wielki krokami zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Na ulice i chodniki wyjdą uczniowie, którzy muszą pamiętać o bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym. Niezapomnianą lekcję bezpieczeństwa wszyscy chętni młodsi i starsi mogą odbyć w Ustroniu, już w najbliższy weekend podczas 3.Rajdowego Ustronia.

preza się rozwija i w tym roku organizatorzy zapewnili dwa dni atrakcji. - Zaczynamy już w piątek 31 sierpnia w Amfiteatrze potężną dawką pozytywnej energii, którą zapewnią nam zespół Leniwiec i gwiazda wieczoru Sławomir – mówi Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Katarzyna Czyż-Kaźmierczak.

Bilety w cenie 20 zł. od os są cały czas w sprzedaży w Miejskiej Informacji Turystycznej na Rynku i w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka”. W dniu koncertu sprzedaż będzie prowadzona w kasach Amfiteatru od godz. 16:00.
W sobotnie popołudnie centrum miasta zamieni się w arenę zmagań rajdowych. Na Ustrońskim Rynku odbędzie się piknik rajdowy z udziałem zespołów rajdowych związanych z Ustroniem.

Zaprezentują się:
1. Lotos Rally Team – Kajetan Kajetanowicz – Ambasador Miasta Ustroń
2. GK Forge Kovax Racing – Marcin i Jarek Szeja
3. Rally Technology – Dariusz Poloński, Kacper Wróblewski, Łukasz Sitek
4. 467 GM Polska Południe Team – Marcin, Grzegorz Wojciech, Łukasz Martynek
5. Kubala Rally Team – Szymon Żarłok obsługiwany przez Car Speed Racing
6. Kacper Sztuka

Każdy będzie mógł spróbować swoich sił na symulatorach rajdowych, bezpiecznej jazdy czy poczuć na własnej skórze co dzieje się w czasie dachowania i prowadzenia pod wpływem różnych używek. Zespoły rajdowe szykują dla swoich kibiców mnóstwo atrakcji na poszczególnych atrakcjach. Będą także różnego rodzaju animacje dla dzieci i możliwość porozmawiania i zrobienia zdjęcia z czołówką polskich rajdowców.

Po raz pierwszy natomiast rozegrane zostanie Rajdowe Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza. Amatorzy zaprezentują się na ulicach centrum Ustronia walcząc o jak najlepsze lokaty w dwóch kategoriach: OPEN i Fiat 126p.
Tuż po nich swoje umiejętności zaprezentują profesjonalni zawodnicy rajdowi. 

Całość zwieńczy zabawa na rynku przy muzyce mechanicznej z DJ Bueno Clinic i DJ Gromi. W zakresie rajdowym wydarzenie poprowadzi znany i lubiany prezenter motoryzacyjny Szymon Kornicki z RSMP TV.

Sobotni program:
• godz. 12:00 – gotowość stanowisk załóg rajdowych
• godz. 12:30 – rozpoczęcie imprezy
• godz. 13:00 – 14:30 I przejazd w ramach Rajdowego Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza
• godz. 15:00 - konferencja/spotkanie na scenie z rajdowcami, przedstawicielami miasta i policji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na temat planów rajdowych i całej imprezy
• godz. 15:40 – występ grupy dzieci i młodzieży z Akademii ESPRIT
• godz. 16.00 – 17.30 II przejazd w ramach Rajdowego Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza
• godz. 17.30 – 18.30 przejazdy załóg licencjonowanych
Pojadą:
Kacper Sztuka w gokarcie, Dariusz Poloński w Fordzie Fieście R5, Kacper Wróblewski w Peugeocie 208 R2, Łukasz Sitek w Peugeocie 208 R2, Szymon Żarłok w Hondzie Civic VTI, Bartosz Herban w Peugeocie 208 w specyfikacji wyścigów górskich
• ok. godz. 19.00 wręczenie nagród w Rajdowym Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza
• do godz. 23:00 zabawa z DJ Bueno Clinic i DJ Gromi

Uwaga na utrudnienia!
W związku z przejazdami rajdowymi nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w dniu 1 września 2018r. w godzinach 12:30 – 19:00. Zamknięte będą ulice: A.Brody, 3 Maja do skrzyżowania z ul.Mickiewicza, Rondo Miast Partnerskich, ul.Daszyńskiego (przy hotelu Elemels Planet), ul.M.Grażyńskiego do skrzyżowania z ul.Traugutta. Wytyczone będą objazdy. W załączniku do niniejszej informacji dołączamy mapkę z objazdami.

Uwaga konkurs! Bilety na Sławomira:
Organizator koncertu przygotował dla naszych czytelników dwie podwójne wejściówki na koncert. Aby je zdobyć trzeba wysłać na nasz redakcyjny email trzy tytuły piosenek wykonawcy. W mailu prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz nick z portalu. Email musi być przypisany do konta na portalu ox.pl.  Bilety otrzymają dwa pierwsze maile, które dotrą na naszą skrzynkę. 

 

(red./mat.pras.)

Zobacz teledysk:

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-30 12:11:21
alouette: Szkoda, że rajdy łączą z chałturą...
2018-09-01 08:05:46
hanbes: Ten Sławomir do tej imprezy pasuje jak świni krawat... Swoją drogą to kto zaprosił tego wirtuoza ?! "Majteczki w kropeczki" czy "...Polak to jedna rodzina" , no super !!! To chyba ten sam gatunek?! Normalny szał dupy !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: