Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rajdowcy wygrali z artystami

W charytatywnym meczu hokejowym zorganizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Tychach zmierzyły się dwa zespoły – artyści oraz rajdowcy. Lepsi okazali się ci drudzy wygrywając spotkanie, ale przecież nie wynik był najważniejszy.

Nim na lodowej tafli zmierzyły się gwiazdy wieczoru licznie zgromadzonej publiczności pokazali się najmłodsi adepci sztuki hokejowej. Następnie do rywalizacji przystąpiła drużyna Old Boys GKS Tychy oraz Atomówek wspieranych przez Dariusza Garbocza, Mariusza Gurazdę i Tomasza Maćkowiaka.

Największe zainteresowanie wywołało jednak pojawienie się na lodzie znanych i lubianych ze szklanego ekranu. W Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich wystąpili m.in. Tomasz Ciachorowski, Mariusz Czerkawski, Mariusz Kałamaga, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski oraz Adam Grzanka. Przeciwnikami artystów byli rajdowcy prowadzeni przez duet trenerski Adam Bagiński, Sławomir Krzak. To debiut dwóch zawodników GKSu Tychy w roli szkoleniowców, ale trzeba przyznać, że poradzili sobie świetnie, a ich podopieczni pewnie pokonali rywali. Po spotkaniu rajdowcy nie kryli radości ze zwycięstwa i przekonywali, że treningi na lodzie trwały długo. Doping był bardzo głośny, wszyscy zgromadzeni bawili się doskonale.

W składzie drużyny Stars Rally Team znaleźli się w nim m.in. Kajetan Kajetanowicz, Tomasz Kuchar, Grzegorz Grzyb, Łukasz Habaj, Tomasz Porębski, Jacek Płonka, Jarek Szeja, Andi Mancin, Szymon Gospodarczyk, Kamil Durczok, Bartek Boruta, Zbyszek Cieślar, Adam Ogierman, Paweł Serafin, Piotr Meresiński, Antek Korchut i Michał Pakaszewski, Michał Wiśniewski, Angelika Jakubowska, Marcin Mrosczek, Emilia Curyło, Mariusz Kałamaga, Tomasz Ciachorowski

Imprezę poprowadziła znana z serialu „Święta wojna” Joanna Bartel. Po raz pierwszy od dawna na Stadionie Zimowym w Tychach zameldował się komplet publiczności.

zobacz video:

źródło: gkstychy.com.pl /ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: