Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rajdowcy i artyści dla WOŚP

Za nami 19. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale emocje nadal trwają. Już w najbliższą sobotę (15.01.2011r.) o godz. 17:00 na stadionie w Tychach rozegrany zostanie mecz hokejowy, a dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na cele WOŚP. Do rywalizacji staną dwie drużyny - polscy artyści kontra Stars Rally Team, w barwach której wystartuje Kajetan Kajetanowicz. Zapowiada się fantastyczne spotkanie! 

- Jest to jedyny dzień w roku, w którym zwycięstwo nie jest dla mnie najważniejsze. Cel, dla którego spotykamy się co roku na stadionie w Tychach, jest bardzo szlachetny. To czas dobrej zabawy, spotkania się ze znajomymi i wsparcia idei Jurka Owsiaka. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco! - zachęca Kajetan Kajetanowicz:

W składzi drużyny Stars Rally Team znajdą się w nim m.in. Kajetan Kajetanowicz, Tomasz Kuchar, Grzegorz Grzyb, Łukasz Habaj, Tomasz Porębski, Jacek Płonka, Jarek Szeja, Andi Mancin, Szymon Gospodarczyk, Kamil Durczok, Bartek Boruta, Zbyszek Cieślar, Adam Ogierman, Paweł Serafin, Piotr Meresiński, Antek Korchut i Michał Pakaszewski, Michał Wiśniewski, Angelika Jakubowska, Marcin Mrosczek, Emilia Curyło, Mariusz Kałamaga, Tomasz CiachorowskiPlakat:

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: