Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rajd Cieszyńska Barbórka

Od rana trwa 39 Rajd Cieszyńska Barbórka. Na starcie pojawiły się wszystkie załogi które wpisane były na listę startową. W sumie w rajdzie biorą udział 64 załogi.

Wśród rajdowych gwiazd dużym zainteresowaniem cieszy się „come back” Sebastiana Frycza, jadącego na Barbórce w barwach zespołu Roto Plzen. 

Pogoda nie rozpieszcza zawodników i kibiców – od rana jest mglisto, mokro, ślisko i bardzo chłodno. Zapewne to jeden z powodów, że już na pierwszym oesie (Puńców) zakończyło rywalizację aż dziewięciu kierowców: Szeja, Kubat, Halicki, Wawrzyczek, Osowiecki, Węcławski, Jajszczak, Nowak, Anaszkiewicz. Większość z nich wycofała się po awariach technicznych pojazdów. Dużego pecha miał Halicki (fiat abarth 500), który wypadł z trasy i przedarł się przez ogrodzenie jednej z posesji uszkadzając dodatkowo dwa zaparkowane tam auta – informują organizatorzy

Macie ciekawe zdjęcia z „Barbórki” i chcecie się nimi podzielić – posyłajcie na adres redakcja@ox.pl lub mms pod numer: 664 481 581

(red)

Aktualizacja: Nie jedno, a dwa "zaparkowały" w Puńcowie. Pierwszy był Osowiecki - pisze do nas "lala_1960" i przesyła 4. zdjecia. Dziękujemy!

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: