Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rada dziękuje Mazurowi. Sekretarz Cieszyna odchodzi na emeryturę

43 lata swojej pracy zawodowej spędził w cieszyńskim Ratuszu. Sekretarz Miasta Ryszard Mazur odchodzi na emeryturę. 1 kwietnia jego stanowisko w cieszyńskim urzędzie obejmie Stanisław Kawecki. Wczoraj (21 marca) Rada Miejska w Cieszynie uroczyście podziękowała Ryszardowi Mazurowi za pracę na rzecz miasta.

Mimo późnej godziny – obrady sesji zakończyły się po 22:00 - były wzruszenia i kwiaty. Z cieszyńskimi radnymi pożegnał się sekretarz Ryszard Mazur, który z końcem marca odchodzi na emeryturę.

- Chciałem serdecznie podziękować całej Radzie i każdemu z radnych z osobna za współpracę w tej kadencji i w kadencjach poprzednich – mówił Ryszard Mazur, który obliczył, że w całej swojej karierze wziął udział w około 460 sesjach w Cieszynie.

Odchodzący Sekretarz zachęcał do pracy w samorządzie, wbrew obiegowym opiniom, że w urzędzie panuje nuda. - Ta praca uczy pokory. Ludzie zwracają się do nas z problemami, o których nawet byśmy nie pomyśleli, że mogą mieć miejsce – przekonywał.

Samorządowcom życzył sił w pracy na rzecz Cieszyna.

Ryszard Mazur jest autorem nowych okręgów wyborczych, w ramach których odbędą się przyszłoroczne wybory do cieszyńskiej Rady Miejskiej. Będą to wybory w ramach jednomandatowych okręgach wyborczych, z każdego do Rady wejdzie jedna osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w swoim okręgu.

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: