Punktował tylko jeden zawodnik WSS

Skoczkowie narciarscy z kadry B rywalizowali w sobotnie popołudnie na Vogtland Arenie w Klingenthal, w ramach Pucharu Kontynentalnego. Najwyżej spośród Polaków uplasował się Andrzej Stękała (5.), a z naszego regionu najlepiej zaprezentował się Paweł Wąsek, który zajął 29. miejsce.

Do Klingenthal udało się trzech zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego – Paweł Wąsek, Tomasz Pilch oraz Kacper Juroszek. Do rundy finałowej awansował tylko pierwszy z nich. Wąsek dwukrotnie przekroczył granicę 120 metrów (124,5 oraz 120,5) i zajął 29. miejsce.

Ze zwycięstwa radował się Stefan Huber. Reprezentant Austrii wyprzedził Zigę Jelara oraz Robina Pedersena. Na piątej pozycji został sklasyfikowany Andrzej Stękała, który pod nieobecność Aleksandra Zniszczoła (przyp. red. – rywalizuje w PŚ), wyprzedził go w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego i obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym Polakiem - 13.