Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Punkt Informacji Turystycznej z Istebnej najlepszy w powiecie

Podczas trwających właśnie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Forum Informacji turystycznych. W konkurencji "Najlepsze Centrum i Punkt Informacji w Polsce" wygrał PIT z Istebnej. Jako jedyny z powiatu cieszyńskiego.

Punkt Informacji Turystycznej z Istebnej wygrał w swojej kategorii 2-gwiazdkowej (**) (kategorie były zróżnicowane ze względu na dostępność punktu, ilość języków, które znają pracownicy, sprzedaży, materiały promocyjne itd.).
Przebywająca właśnie na targach, Aneta Legierska z istebniańskiego PIT, wyraźnie cieszy się z sukcesu. Tym bardziej, że ma nadzieję, iż nagroda dla istebniańskiego punktu pomoże zwrócić uwagę na to, że informacja turystyczna jest ważna wszędzie. Dodała jeszcze, że być może na wygraną miało wpływ również to, że placówka została niedawno wyremontowana i przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Marzy mi się, żeby współpraca z osobami i jednostkami samorządowymi układała się nadal pomyślnie - życzy sobie Aneta Legierska. W przyszłym roku planuje kolejną modernizację placówki.

Nagroda dla istebniańskiego punktu dowodzi, że i małe ośrodki kultury mogą zostać dostrzeżone, jeśli kładą nacisk na swój rozwój i pomyślnie współpracują z jednostkami samorządowymi.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: